Wątek dotyczący artykułu

Grigorij Łaguta wściekły po decyzji POLADA. Rosjanin twierdzi, że jest niewinny

Grigorij Łaguta został zawieszony na dwa lata za stosowanie dopingu. Taką decyzję podjęła we wtorek POLADA. Zawodnik nadal jednak uważa, że jest niewinny, a wyrok uważa za niesprawiedliwy.

przeczytaj cały artykuł

A.Blacki

Jak Ekstraliga nie zabierze punktów Łagucie, to będzie skandal na skalę światową.
Wiem, że Toruń był najsłabszy w sezonie, ale nie skasowanie jego punktów będzie oznaczało, że są równi i równiejsi. Zero obiektywizmu (który w naszej lidze już dawno odszedł do lamusa) i niezawisłości.
No i na uja wtedy tyle przepisów/regulaminów? Do podtarcia? Aha....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
A.Blacki

A Pan kolega po szaliku słyszał o czymś takim jak np. Ekstraliga i Polska?
Dla mnie sam fakt tak długiego czasu oczekiwania na werdykt jest anormalne więc mnie serio nic nie zdziwi.
Na bank będą "dogłebnie analizować"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Kolego piszesz kłamstwa. Nie prawdą jest, że Toruń był najsłabszy, chcesz liczyć wyniki PSEUDOSPORTOWE, kogoś kto oszukuje i jest na koksie?Na jakiej podstawie twierdzisz, że Toruń był najsłabszą a baza drużyną w lidze? Na takiej, że uznajesz, za wynik SPORTOWY zawodnka na dopingu? Takiego który oszukiwał? Jeśli oszustwo i doping uznajesz, za sportową rywalizację mam dla ciebie propozycję. Zrobimy zawody Ty zbierzesz 6 kolegów i 6 kolegów. Przegrana drużyna płaci wygranej 2 tysiące. Zawody będą polegały na tym która drużyna wytrzyma pod wodą dłużej na jednym wdechu. Najpierw zawodnik nr. 1 bierze wdech, zanurza się i gdy zabraknie mu powietrza wynurza się i wtedy zanurza się zawodnik nr. 2. Gdy przyjdzie moja kolej pod wodę wezmę sobie butle z tlenem. Jak myślisz, która drużyna wygra? Czy będę miał prawo mówić, że jesteście najsłabsi? Teraz rozumiesz czym jest doping i oszustwo w sporcie a czym uczciwą rywalizacja. Najsłabszą drużyną w rozgrywkach był Rybnik, gdyż nie można zaliczyć jego punktów, bo to tak jakbyś akceptował wynik mojej drużyny gdy ją z butlą nurkowałem a Tu mi płacisz 2000 zł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|2)
blokuj
A.Blacki

1) Koleżanka
2) Jestem qwa za Toruniem xD
Nie burz się tak, bo ja wiem że bez Griszy ROW byłby w innym miejscu tabeli - wiadomo gdzie.
Ale dla lepszego zrozumienia tutejszych osobników musiałam napisać po "ich".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
A.Blacki

Noo znajdz mi nagle od tak w sezonie "bezpanskiego" zawodnika klasy Griszy (mówię o jezdzie) ktory zdobywalby taka ilosc punktow?
Bartusia z Gorzowa mieliby wyciągnac? XD
GDYBY GDYBY GDYBY
Gdyby Holder i Pawel jezdzili zaje*iscie od poczatku sezonu to moze bylibysmy w PO xD

| Odpowiedz
blokuj
A.Blacki

To nie jest śmieszne xD też mam internet i widzę co on tworzy xD xD xD
Pamiętam :P
PS ale dzieki za prowokację, właśnie po to tu wrocilam xD szukam jelenia, ktory bedzie twierdzil, że Grisza jest niewinny i że Toruń i tak spadnie xD xD xD xD

| Odpowiedz
blokuj
Patrykowski

Koleżanki to nie jest sprawą Torunia. To sprawa uczciwości i zasad w sporcie, a że przy okazji ma to wpływ na wynik drużyny z Torunia to inna sprawa. Dla mnie zupełnie bez znaczenia. To samo bym pisał gdyby dotyczyło to Stali Gorzów, Leszna czy Wrocławia. Obrzydliwe i niegodne jest za doping Łaguty wchodzić w polemikę, że Toruń czy inny klub ma w tym interes. Nie było by dopingu nie było by sprawy. Pretensje nie do innego klubu, ale do swojego zawodnika i swojego klubu powinni mieć Rybniczanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
A.Blacki

Ale ja to doskonale rozumiem ;)
Dlatego dla mnie niepojęte jest, że wielu ludzi jest tak bardzo oburzonych faktem, że po zabraniu punktów Łagucie (zawodnikowi, a nie klubowi!) tak diametralnie zmieni się sytuacja Rybnika.
No kurde trudno, szkoda mi ich. Szkoda mi kibiców ROW'u, że tak zostali wyujani przez tego skończonego im.be.cy.la.
Ale sprawiedliwość i regulamin to jedno, a odczucia własne to drugie.
Więc proszę przestać się burzyć na mnie, bo podzielam Kolegi zdanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.