Wątek dotyczący artykułu

Jest decyzja w sprawie ROW-u. Rybniczanie stracili trzy punkty!

PGE Ekstraliga poinformowała, że unieważniono wyniki indywidualne Grigorija Łaguty uzyskane przez zawodnika podczas meczu ROW Rybnik - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa!

przeczytaj cały artykuł

Partia

Czyli pieniążki pachnące piernikiem bardziej pasują niż brudne z węgla... do przewidzenia oglądacie sobie ten cyrk sami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Blaszka Torun

Koszula blizsza cialu! W Czewie oszustwa nie robia na Was wrazenia. Tak na marginesie trollu : nie przychodzac na mecze z Toruniem dowalacie swoim klubom. Tylko skad Ty to mozesz wiedziec. Nakarmilem, mozesz isc lulu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rafi CKMW

Mecze z Toruniem to dla nas Czestochowian, to sa klasyki.Szkoda nam ROW i Grisza jest dla nas wazny.Nie dziw sie.Chlopak ratowal nas nie raz.To normalne ze Czestochowianie wspolczuja Griszy. Jezeli juz ma to sie tak zakonczyc,to wierze ze wygracie baraze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
zuzel85

Mnie ojciec bral od malego na zuzel. Mam 32 lata a pamietam jak na Sawine gargamel wolali. Powiem Ci tak, mam aktualny karnet na PO;) jestem kibic nie forumowy "medrca". Wierzylem w druzyne licze ze wejde na niego w baraze;) a tam! Wychlam i sie zale;) pozdro i zdowko;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jotefiks

Hahahaha, trzesą się wręcz. Ty się módl o wygrane baraże. Bo to wcale oczywiste nie jest. Wygraliscie w tym roku trzy(!) mecze. W tym fuksiarski mecz na błocie w Grudziądzu i u siebie z Rybnikiem bez Lindgrena. Byliście najsłabsi w lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
jotefiks

Miał średnią na poziomie przedpelskiego w tym roku. U was są sami outsiderzy. Gomolski jeszcze wam pokaże w jakim miejscu w tym roku jesteście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
jotefiks

Przed sezonem twierdziłeś, że wygracie tylko 3 mecze geniuszu? Ja nie twierdzę, że przegracie. Ja mam wątpliwości czy wygracie.

| Odpowiedz
blokuj
UNIBAX ADI

Z tego co czytałem to też macie problem z piłkarzami bo przez nich będziecie mogli zapomnieć o ekstralidze jest u was nie za wesoło więc powstrzymaj się o osądzanie kogoś jak sami macie problemy .Jeszcze dojdzie do tego że ROW pojedzie za was w ekstralidze bo macie problem ze stadionem.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

Jesli awansuja to bedzie jak z wrockiem.
W Poznaniu tez bez oswietlenia a stadion max na 1plz i jechali.Wiec do krakowa na Wande 45min jest.
Jesli chodzi o kopaczy u nas, to fakt...cos nie moga sie dogadac.A i cena nie taka jak byc powinna.Teraz buduja hale sportowa...tyle ze za duza o 2 razy.Tacy sa u nas medrcy.Pozniej bedzie swiecic pustkami.I kasa bez sensu wydana.

| Odpowiedz
blokuj
UNIBAX ADI

W Toruniu też się fajnie prezentował podobała mi się jego jazda ale na prawdę mam nadzieję że skrócą mu wyrok do jednego roku szkoda go ale inni żużlowcy i kluby ponosiły kary więc nie widzę innej możliwości a to że mój klub był najsłabszy w lidze to wiem doskonale o tym.

| Odpowiedz
blokuj
Rafi CKMW

Mam nadzieje ze zobaczymy ponownie Grisze.Wam zycze utrzymania sie w lidze.Jezeli juz ROW ma spasc,to chcialbym zebyscie Wy zostali w lidze.Griszka troche zamieszal,ale niech wraca na tor.Chcialbym zeby w barwach Wlokniarza,nie obraze sie jak pojedzie z Rekinami.

| Odpowiedz
blokuj
UNIBAX ADI

Ha ja Griszkę to bym widział w Toruniu skubany jest waleczny dzięki za wiarę w utrzymanie ale będzie ciężko Miedziak Hancock nie pojadą trochę kicha. U nas ciała dał Gajewski jak można podpisać z jednym tunerem umowę na dostawę silników i to nas zabiło pozdrowienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Rafi CKMW

Niestety byliscie najslabsi.Regulaminy i Grisza daja Wam tlen. Mam nadzieje ze sie odbudujecie.Z mila checia przyjalbym Chrisa Holdera we Wlokniarzu........

| Odpowiedz
blokuj
UNIBAX ADI

Mam nadzieję że z tymi zakupami nie przesadzicie bo to jest sport nieobliczalny kurde nazwiska nie jadą u nas już się przekonali. A to że byliśmy najsłabsi to wiem doskonale w swoim życiu nie widziałem takiej żenady.

| Odpowiedz
blokuj
Rafi CKMW

Do zobaczenia za rok. Jestem ciekawy kiedy Dziadka wymienicie na Fricke lub Kurtza.... Dziekuje ze tak piszesz.Czestochowa pamieta i tez wie ze meczyki z Toruniem to klasyki i najwieksza frekwencja na stadionie. Zycze Wam powodzenia.bo mieliscie pecha.Szkoda mi Rybnika.Mam nadzieje ze powtorzymy sezon w tym samym skladzie druzynowym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Pogromca bydła

Zajeliśmy ostatnie miejsce ale czy najsłabsi? Gra słow .... Wygralismy dwa dwumecze z druzynami ktore bezposrednio walczyły o utrzmanie ... :-) Ale na pewno byliśmy druzyną, która miala największego pecha :-)

| Odpowiedz
blokuj
Michaelus

Gościu ty akurat powinieneś siedzieć cichutko bo gdyby nie przyzwolenie władz polskiego żużla na wasze machlojki i ich udawanie że nie ma problemu, to na mapie żużla Częstochowy nie było by do dzisiaj... Oddajcie pieniądze skradzione zawodnikom, wtedy możesz się mądrować...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
t częstochowa-Darcy Ward 43

Przepraszam Cię bardzo, ale jaki Ty miałeś wpływ jako kibic Unibaxu na decyzję pana Karkosika odnośnie ucieczki drużyny z Torunia z finału ligi z Zielonej Góry ?, ano żaden !. Więc w jakim celu są wstrzyki z Twojej strony względem nas kibiców Włókniarze, że byli "dobrodzieje" Ckm-u nie wypłacili zawodnikom obiecanych/zarobionych pieniędzy ?. Oba incydenty dotyczące bezpośrednio Częstochowy i Torunia były/są o podobnym ciężarze gatunkowym, a więc kto jak kto, ale kibic Wella powinien sobie darować takie uszczypliwości, ponieważ analogicznie tak samo jak w przypadku Włóniarza, tak również i żużlowego klubu z Torunia do dzisiaj nie powinno być na żużlowej mapie Polski...

| Odpowiedz
blokuj
t częstochowa-Darcy Ward 43

Madsen po raz kolejny pokazuje, że jest człowiekiem mało poważnym, owszem, mijający sezon miał świetny i sam wielokrotnie biłem mu brawo, ale jeśli odejdzie, to nawet przez moment nie będzie mi szkoda jego straty. Doskonale rozumiem, że Leoś chciał poczekać na dalszy rozwój wypadków w okresie transferowym, ale mógł od razu tak powiedzieć, a nie najpierw uzgadnia warunki kontraktu, następnie je akceptuje, a chwilę później robi uniki godne najwyższej próby amatora, a nie zawodowca przez wielkie "Z". Chce szukać szczęścia, to niech szuka, jego wybór :). Ps. Iversen, Przemek Pawlicki, Zengota, Kildemand, Fricke, Kurtz, Lindgren, Holder, może Woryna, może Pedersen, zobacz ilu zawodników będzie do wzięcia... odejdzie Leonidas, to przyjdzie Achilles lub Hektor i będzie tworzył nowy mit... :). Pozdrawiam :).

| Odpowiedz
blokuj
zuzel85

Apator! Torunski! Najwiecej zwyciestw w historii Ekstraligi:) kto podskoczy ten jest z Grisza hej hej! Kto podskoczy ten jest z Grisza hej hej:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
dachmotoarena

Cyrk to robił rusek podjadając meldonium bo oszukiwał i okradał w każdym biegu kolegów z toru .Drugi klawn w cyrku to mrozek który go do tej pory broni .A trzeci cyrk to odstawia część kibiców rybnickich którzy udają że tego wszystkiego nie widzą ,mało tego winią za wszystko Toruń .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.