Wątek dotyczący artykułu

Kolejarz Opole odpowiada na wywiad z Wojciechem Załuskim. Klub wydał oświadczenie

Zarząd Kolejarza Opole zdecydował się wydać oświadczenie, w którym odpowiada na wywiad, jakiego udzielił naszemu portalowi trener Wojciech Załuski. Działacze przedstawiają swoją wersję zdarzeń.

przeczytaj cały artykuł


CHAINSAW OPOLE

Wszystko lubię, tylko nie publiczne pranie brudów! To, że Wojtula lubi chlapnąć każdy wie, ale skoro działo się tak jak pisze zarząd, to lipa jak cholera! Tyle się o szkółce gadało, a efekty mizerne! Już wiemy czemu! Nie umniejszam zasług Wojtka, ale widocznie nie nadaje się do tej roboty!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sellex

Niestety...Za cały ten stan rzeczy winę ponosi poprzedni i obecny zarząd.Nikt o zdrowych zmysłach nie oddaje szkółki czyli szkolenia młodych chłopaków w ręce nomen omen świetnego kiedyś sportowca lecz dziś człowieka który zmaga się z konkretnym problemem zdrowotnym...To błąd który u młodych adeptów z pewnością nie wywoła miłości i pasji...Niezbędny jest autorytet z poważnym podejściem do swych obowiązków...Na dziś winni są wszyscy którzy pracują w klubie...Jedno jak i drudzy w tym konflikcie. Sezon zakończony...Jeśli ktoś poważnie myśli o przyszłym.To czas skończyć z tą błazenada,gdyż dalszy ciąg takich wyglupow zapewne wpłynie na wsparcie miasta w sezon 2018...O kibicach już nawet nie wspomnę...Na wschodniej przeżyli już prawie wszystko,więc Ci kochający klub zapewne przyjdą...Pomarzyć o klubie z aspiracjami...Tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
outlaws

Jeśli to prawda...to Wojtula nie powinien udzielać się w mediach.
Szkoda, strzelił sobie w ....
Myślę, że pokonacie wszelakie trudności i rok 2018 będzie, lepszy niż ubiegły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.