Wątek dotyczący artykułu

Nie ma decyzji Trybunału PZM w sprawie punktów ROW-u Rybnik

Trybunał PZM miał się zająć w piątek odwołaniem ROW-u od komunikatu weryfikacyjnego Ekstraligi Żużlowej. Ostatecznie związkowy organ nie podjął żadnej decyzji i przeniósł posiedzenie na inny termin.

przeczytaj cały artykuł

tiger Stal Rzeszów

Przypomina mi to sprawe okoniewskiego w rzeszowie. Trybun pzm zwlekal i zwlekal, nie wiem w jakim celu. Teraz tez nie wiem.po co zwlekaja. Szybka decyzje poprosze a.nie rolowanie decyzji na pozniejszy termin!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RadaR RS-WD40

Wtedy odbiorą zwycięstwo Torunianom którzy w barażu nie powinni jechac tak samo jak odebrali pkt Rybniczanin za Lagute. Wet za wet. Pytanie co dalej. Baraż Grudziądz a w warunkach lodowych, tuż przed gwiazdką, a co.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artt

Wtedy gdyby nawet bo to nie jest mozliwe dla kazdego kto mysli samodzielnie i ma jako takie pojecie o sprawie zostanie Rybnikowi dochodzic odszkodowanie za brak miejsca w elidze w sadzie a juz teraz tak sobie nagrabili broniac oszusta, ze sorry ale szybko ich nie zobaczymy w elidze a napewno nie za prezesury pana Mrozka:) Szkoda mi tylko normalnych kibicow Rowu i samego klubu, ktory darze duza sympatia i sentymentem za to, ze maja takiego prezesa i zarzad. Ktory to nie wie kiedy przestac i do tej pory nie potepil dopingowicza i oszusta:)wrecz go bronil .......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.