Wątek dotyczący artykułu

NBA: Ciąg dalszy afery z prezydentem USA. Komisarz murem za Golden State Warriors

Mistrzowie NBA nie zostaną zaproszeni przez Donalda Trumpa do Białego Domu. Decyzja prezydenta USA wzbudziła wiele kontrowersji. - Jestem dumny z graczy, że biorą aktywny udział w życiu społeczeństwa - mówi Adam Silver.

przeczytaj cały artykuł

AJ10

W czasach pogłębiania się podziałów i nienawiści w naszym kraju, powinniśmy szukać możliwości współpracy i wzajemnego wsparcia - a nie kreować kolejne podziały

- i dlatego trzeba pokazać środkowy palec prezydentowi? To tak jakby pokazać środkowy palec jego wyborcom i zwolennikom. Nie tędy droga panie Jordan.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AJ10

Czy ja zabraniam wypowiadania się komukolwiek? Czy jak ktoś chce zasypywać podziały ze swoimi oponentami, to powinien zacząć od pokazania im środkowego palca? Inaczej, jeżeli chcesz szukać porozumienia, zacznij szukać wad u siebie, wtedy nasz szansę je osiągnąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Choćby się nie wiem jak tutejsi ciemni ludzie wysilali, nie zaciemnią na SF faktów, że obecny człowiek na stanowisku prezydent kompromituje swój kraj i swoich obywateli. A ci, co go wybierali już się skompromitowali, sami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.