Wątek dotyczący artykułu

Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów: udana inauguracja w wykonaniu gospodarzy

W niedzielne popołudnie odbyło się stracie ubiegłorocznych medalistów PlusLigi. Po czterosetowym meczu, górą był Jastrzębski Węgiel, który zapisał swój pierwszy komplet punktów w tym sezonie. MVP spotkania został Salvador Hidalgo Oliva.

przeczytaj cały artykuł


Łukasz Szulowski

nie macie wrażenia czasem że nasze drużyny eksportowe są równe ale czegoś im brakuje ? Najbardziej zbilansowany wydaje się JSW , choć duży znak zapytania nadal przy Quirodze. Przyjęcie utrzyma pytanie czy w starciu z mocniejszym rywalem Kampa będzie potrafił poprowadzić tak grę aby uwypuklić atuty Argentyńczyka w ataku i ukryć niedoskonałości. Skra Bełchatów. Tutaj wszystko wygląda dosyć zachęcająco łącznie z robiącym postępy Piechockim i niedocenianym a w mojej ocenie solidniejszym rozgrywającym niż Uriarte - Łomaczem. Problemem może być pozycja atakującego. Mariusz -czy jest w stanie pociągnąć cały sezon? W odwodzie słabiutki Romać....słabo to wygląda. Wlazły młodszy nie będzie. W następnym sezonie przy utrzymaniu tego składu aż się prosi o zakontraktowanie tutaj Łukasza Kaczmarka. Zaksa miała szansę skompletować w tym sezonie prawdziwy dream team. Ktoś powie -ograniczenia budżetowe. Ale czy naprawdę nie można było się pozbyć Buszka i Wiśniewskiego a w ich miejsce ściągnąć Kochanowskiego i Śliwkę (obaj to gracze stworzeni do gry kombinacyjnej do tego bardzo dobrze wyszkoleni technicznie radzący sobie w obronie i z niekonwencjonalnymi akcjami co świetnie pasowałoby do toniuutiego). I wyobraźmy sobie teraz skład Zaksy : Toniutti -Bieniek, Kochanowski, Torres, Deroo, Śliwka, Zatorski. Moim zdaniem skład absolutnie w zasięgu finansowym Zaksy przynajmniej na ten jeden sezon , a możliwości miałaby przeogromne taka drużyna....wygrać mogłaby z absolutnie każdym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesia K.

JSW to Jastrzębska Spółka Węglowa ,a Jastrzębski Węgiel to - JW ., a poza tym ,to nie mogli ściagnąć zawodników ,którzy mają podpisane kontrakty i akurat we wczorajszym meczu Buszek i Wiśniewski grali bardzo dobrze bo oni w Zaksie zawsze grają lepiej niż w Reprezentacji (właściwie Bszka mam na myśli bo Wiśniewskiemu występ w Reprezentacji wybitnie nie wyszedł).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.