Wątek dotyczący artykułu

Bohater baraży pozostanie na kolejny sezon w Toruniu?

Jako jeden z niewielu nie zawodził w tym sezonie w barwach Get Well Toruń. Michael Jepsen Jensen poprowadził swój zespół do triumfu także w meczach barażowych. Pozostaje pytanie, czy zostanie w grodzie Kopernika na przyszły sezon?

przeczytaj cały artykuł

KS ApatorToruń

Ogółem o skład na przyszły sezon jest ciężko. Prawdopodobnie dołączy do nas Doyle. Więc miejsca dla MJJ czy też młodego Holdera raczej nie ma. (no chyba że Greg się nie wykuruje). Czyli mamy już Grega, Doyla, Holdera, Pawła. Oni raczej będą pewni składu. Zostaje więc miejsce dla polaka i pomimo że zawszę byłem za tym by Adrian był w składzie to po tym sezonie chyba czas skończyć z sentymentami i odstawić Miedziaka i poszukać kogoś pewniejszego. Pomimo że Walasek ostatnie 2-3 mecze miał dobre, to nie ma co się oszukiwać poziom jaki prezentowaliśmy jak i poziom rywali nie był powalający i wątpię by Grzesiu był wstanie utrzymać tą dyspozycję. Potrzebujemy jakiegoś wzmocnienia na pozycji drugiego Polaka i oczywiście liczyć że w następnym sezonie nie trafimy na jakieś słabe jednostki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dropsss

Ale srednia to nie wszystko MJJ zrobil taka sama srednia czesto jezdzac jako do parowy ze slabszych pol startowych holder polowa punktow na torunskich jumiorach przegrywajac co chwila1:5 ile mozna sie ludzic ??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lisiu

Daj spokój z Holderami, zwłaszcza ze starym. Nasz sentyment do niego już zbyt wiele nas kosztował. Przez jego fochy i głupotę Gajesia Ward odszedł do Zielonki. Jedynie młody mógłby zostać na rezerwę. Skład na nowy sezon trzeba oprzeć na MJJ, Miedziaku i Hancocku, do nich dorzucić dwóch mocnych zawodników (według mnie najlepsi byliby Iversen i Hampel). Zostawienie Holdera byłoby strzałem w stopę, w Toruniu on już nie odpali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
pit2

Haha sklad oprzeć na miedziaku?? chyba żartujesz i miałeś na myśli pawla...hancock na emeryturę a holder jesli głowę posypie popiolem powinien zostac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
dropsss

Ja na miejscu Doyla bym powiedzial krotko albo jezdze ja albo zostaje torunski Krzys. Bo dzieki niemu Doyle mysial odejsc wiec taki warunek bym postawil

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.