Wątek dotyczący artykułu

El. MŚ 2018: koniec pięknej przygody Syrii. Australia przechodzi dalej

Australia wygrała w meczu barażowym z Syrią (2:1) i to ona powalczy o miejsce na mistrzostwach świata z czwartym zespołem z Ameryki Północnej.

przeczytaj cały artykuł

5teel

Szkoda bardzo Syrii grali nawet niezle ale suma summarum może to i dobrze że w barażu zagra Australiia teoretycznie będzie miała szanse postawić sie 5 druzynie z Ameryki południowej nieważne kto to będzie a Syriia raczej była by na straconej pozycji choć w piłce to wszystko możliwe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fivb013

Z piątą drużyną z Ameryki Południowej zagra przedstawiciel Oceanii a więc Nowa Zelandia, natomiast Australia zmierzy się z czwartym zespołem z Ameryki Północnej i Środkowej. Pozycje tę zajmie ktoś z trójki USA, Panama bądź Honduras. Syria nie stałaby wobec tych rywali na straconej pozycji.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
5teel

Spoko myślałem że z 5 z Ameryki będą grać a tak jak piszesz z panama czy hondurasem mieli by szanse bo z Usa niebardzo

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.