Wątek dotyczący artykułu

Piotrkowianin - MMTS Kwidzyn: twierdza Piotrków została zdobyta

Po dziewięciu minutach spotkania 8. kolejki Piotrkowianin - MMTS Kwidzyn było 7:1 dla gości, a piotrkowska drużyna sprawiała wrażenie jakby myślami była jeszcze w szatni. Ten fatalny początek miał duży wpływ na dalsze wydarzenia.

przeczytaj cały artykuł

kibic0101

widać że MMTS 1/4 meczu grał bez jednego zawodnika , chyba sędziowie mocno pomagali gospodarzom, więc tym większe należą się graty za ten wynik...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Johson

Jak Cie nie było na meczu to po co takie wyssane z du.. opinie piszesz. W tym meczu sędziowanie było jako takie w obie strony. A, że Kwidzyn faulował ostro, to już nie ich wina. Niech się chłopaki cieszą, że tylko jedna czerwona. A mecz wygrali początkiem po prostu i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.