Wątek dotyczący artykułu

Jak długo jeszcze Roger Federer będzie kontynuował karierę? Szwajcar wymienił cztery czynniki, które o tym zadecydują

- Wiem, że koniec kariery jest bliżej niż dalej. Będę kontynuował grę, dopóki moje ciało mi na to pozwoli, rodzina będzie chciała, będę odnosił sukcesy i cieszył się z każdej podróży - powiedział Roger Federer zapytany o zakończenie kariery.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
don paddington

I jak traktować dziennikarzy SF poważnie, skoro banują, bądź usuwają komentarze nie schlebiające ich promowanemu ulubieńcowi? Nie przypadkiem zasłużyli sobie powszechnie na opinię Fedtards - czyli agresywnych hipokrytów. Gdy pisałem o Nadalu, czy delPotro dużo bardziej krytycznie niż o Federerze, dostawałem lajki od "fanów" Federera i żaden "nadredaktor" nie usunął komentarza. Dlatego nie ma tu na tym forum ludzi krytykujących boskiego Federera, bo nikt nie traktuje towarzystwa wzajemnej adoracji na serio i nie ma zamiaru być obrażanym przez usuwanie komentarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.