Wątek dotyczący artykułu

Fenomenalny powrót Miasta Szkła i wygrana z Kingiem

Miasto Szkła Krosno, mimo ogromnych kłopotów na początku meczu z Kingiem Szczecin, doprowadziło do dogrywki. W niej gospodarze lepiej wytrzymali próbę nerwów i ostatecznie pokonali przyjezdnych 98:95.

przeczytaj cały artykuł

Gabriel G

To trzeba naprawdę umieć żeby przegrać mecz prowadząc 24 pkt. Sport nie wybacza lekceważenia rywala nawet w trakcie meczu a nie tylko przed. To pierwszy, główny powód tej porażki. Drugi to wiadomo. Rzuty osobiste w takich momentach jaki miał nasz killer trzeba trafiać. Chociaż jeden. Byłoby po meczu. Gwoli sprawiedliwości trzeba dodać, że najpierw taka szansę miało Krosno a ściślej Grochowski. Szkoda gadać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
luksin

Sport to sport;)... Nie pierwszy, nie ostatni raz wysoka przewaga nie gwarantuje zwyciestwa... Krosno zagralo lepiej niz ostatnio a king tak jak ostatnio.. Plk to Liga dziwna... Anwil +19 w polowie 3 kwart I porazka po dogrywce, King + 24 I tez porazka po dogrywce... Stelmet becki od mksu , ktory ostatnio nie zachwycil...itd... Mamy juz taka lige I moze to nawet dobrze bo skoro poziom , umiejetnosci sa nie za wysokie to chociaz niespodzianek jest sporo;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.