Wątek dotyczący artykułu

Stal Rzeszów mogłaby zyskać nawet 240 tysięcy złotych, a nie dostanie nic

Stal Rzeszów nie otrzyma 240 tysięcy złotych w przypadku odejścia Wiktora Lamparta. Przed dwoma laty zrezygnowano z zapisu o ekwiwalencie. - Inaczej chłopak poszedłby do Unii Tarnów - mówi Józef Lis, prezes sekcji żużlowej.

przeczytaj cały artykuł

RzeszówRM

Panowie ja wiem, że fajnie się szydzi ze Stali, ale darujcie sobie. W przyszłym tygodniu bardzo pozytywne informacje i nie bądźcie polską cebulą tylko cieszcie się, że obiekt żużlowy wyjdzie na prostą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Ja wam życzę jak najlepiej bo gdyby było w Stali normalnie to teraz nie musiał bym użerać się z tymi z Lublina :)))

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RzeszówRM

U nas to może namieszać Grodzki, Wojaczek (nawet nie wiem czy on sędziuje 2 ligę) lub Kuśmierz(też nie wiem co on tam sędziuje). Ci 3 sędziowie w Rzeszowie lepiej niech się nie pokazują.

| Odpowiedz
blokuj
RzeszówRM

Porsing twierdzi, że nie ma szans na jego pozostanie, ale powiem tyle, że nie ma się co martwić. Na jego miejsce niezgorszy rajder będzie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Feldkurat Katz

Młodzi gniewni dali się skusić na hotele, piwo i dziewczyny? Żeby się tylko na samoloty z UK nie spóźniali, jak to Angole czasem mają w zwyczaju.

| Odpowiedz
blokuj
Cezariusz

Musi być. Żużel to tak silna tradycja w Rzeszowie, że na 100% się podniesie. Życzę awansu i fajnych derbów z Krosnem, które także pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Feldkurat Katz

Jeśli to prawda to się ucieszę. Serio. Im więcej stabilnych klubów w 2L tym lepiej dla nas kibiców. Co to za przyjemność obserwować leszczy na kulawych osiołkach.

| Odpowiedz
blokuj
RzeszówRM

Buczoki śmieszne. Nienawidzę ich. Wiadomo, że to swój wróg. Chciałbym mecze z nimi, ale tylko z powodu możliwości powyzywania ich.

| Odpowiedz
blokuj
Cezariusz

Lublin ma od dziesięcioleci takie żużlowe związki z Rzeszowem, że trudno byśmy Wam źle życzyli. Najlepsza opcja to nasze wspólne mecze w najwyższej lidze.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.