Wątek dotyczący artykułu

Klaudia Szmaj ujawniła skrawek historii. Mówili, że motory może wozić koleją

Przynajmniej część środowiska żużlowego zastanawiała się, dlaczego nazwisko Klaudii Szmaj przepadło jak kamień w wodę. Pierwsza kobieta z polską licencją zabrała głos po długiej przerwie. W swoim wpisie wyjawiła kilka ciekawych wątków.

przeczytaj cały artykuł

z krzyżem na płaszczu

No to się za chwile zacznie jazda po...Falubazie!:))) Jeżeli jednak ktoś myśli, że jakakolwiek...kobieta załapie się do składu ekstraligowej drużyny to ja mu napisze: "halo tu Ziemia..."!:))) Założę się, że żadna nie załapie się do składu meczowego drużyny z II Ligi!:) A tym wszystkim, którzy będą mieli za chwile ochotę "przejechać się" po Falubazie piszę: weźcie je do swoich drużyn, zapłacicie za podpis i wystawcie na najbliższy mecz ligowy...:))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czerstwa Bułka

A gdzie Ty widzisz w opowieści Klaudii słowa, że chce się "załapać" do składu ekstraligowej drużyny? Skoro klub podpisał z nią kontrakt, to chyba po to, żeby jeździła, niekoniecznie w meczach ekstraligowych. Jest wiele innych zawodów. To jedno. A po drugie, jeśli klub jej nie chce, to powinien pozwolić jej odejść, to chyba logiczne. Dlaczego więc Falubaz powiedział NIE? Czy ktoś potrafi na to odpowiedzieć?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (21|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czerstwa Bułka

Ale przecież Klaudia sama z sobą nie podpisała kontraktu. Do tanga trzeba dwojga. Czy Falubaz podpisując z nią kontrakt powiedział tak jak Ty: "Chcesz się bawić...wyłóż kasę i się baw!"? Wątpię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
z krzyżem na płaszczu

No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że obiecali jej regularne starty w ich barwach za które będą jeszcze płacili...:) Z tego co pamiętam to chyba był okres radosnej twórczości senatora Dowhana i budowanie PR Falubazu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Czerstwa Bułka

Nie odwracaj kota ogonem. Zasugerowałeś, że Klaudia powinna płacić, jeśli chce startować. Ja napisałem, że wątpię w to, aby Falubaz podpisał z nią kontrakt na takiej zasadzie. Takich rzeczy się nie praktykuje. Chyba że wiesz, że tak było, to podaj źródło.
Nie broń Falubazu, bo akurat w tej sytuacji nie da się go obronić. Jeśli zawodniczka nie była im potrzebna, to po co podpisywali z nią kontrakt? A jeśli dopiero w trakcie kontraktu uznali, że nie jest im potrzebna, to dlaczego nie zgodzili się na jej odejście za porozumieniem stron?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
z krzyżem na płaszczu

Ja napisałem, że jak chce się bawić to ma...płacić, a nie jak chce startować bo akurat na starty w poważnych zawodach żadna z nich nie ma szans! Dziewczyna się "podpaliła" wywiadami, fotoreporterami i tyle! No może masz rację, że po stronie klubu jest tez wina...Zrobili z niej maskotkę, a ona traktowała to poważnie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Epipodio

Sek w tym, ze kase na szkolenie wykladal Totalizotor Sportowy. Przypomnij sobie akcje "PIOTR PROTASIEWICZ I KLAUDIA SZMAJ - EKIPA BEZ HAMULCÓW - SZKOLA MISTRZOW".

Tak ja mieli trenowac, a nawet na tor nie pozwolili jej wyjechac na treningu.

Dziewczyna nie chciala nic wiecej, a magiczni przytulili pieniazka a dziewczynie powiedzieli "takiego wala". Dlatego tez nie chcieli z nia rozwiazac kontraktu, bo pieniadze z Lotto przestalyby plynac.

Jednym slowem dziewczyne wykorzystano. Szkoda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|0)
blokuj
Ryszard przyszły król MA

Brawo Ty, prawie wszyscy zapomnieli już o tej akcji (w tym ja), a już wiadomo po co Klaudia była potrzebna Falubazowi. Do wyciągnięcia kasy z państwowej spółki, a tak się Robcio gotował, że Azoty sponsorują Unię z Tarnowa. Z kolei on wyciągał kasę z Lotto i przymilał się do KGHM. Cała magia upadłego Falubazu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
-Stan-

Jednak Klaudia winna wiedzieć, że podpisując kontrakt z Klubem zielonogórskim nie podpisuje go, by uprawiać ten sport, a jako "słup reklamowy". Tylko czy ona o tym wówczas myślała, gdy ujrzała kwotę swego kontraktu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
mrfreeze

Jej kontrakt i obecność w ZG to typowy chwyt reklamowy. Pierwsza kobita z licencją Ż na tym pewnie Robson coś ugrał. Robiła za modelkę damskiej odzieży zespołu i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Czerstwa Bułka

Czy masz jakieś info, że Falubaz przy podpisywaniu kontraktu z Klaudią zaznaczył, że nie chodzi o jazdę, tylko o to, żeby "robiła za modelkę damskiej odzieży zespołu"?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Czerstwa Bułka

Ale z opowieści Klaudii nie wynika, że w kontrakcie Falubaz zaznaczył, że nie chodzi o jazdę, tylko o reklamę odzieży. Więc nie wiem, skąd te Twoje przypuszczenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
gul falubaz

Nie potrafię Ci na to odpowiedzieć dlaczego . Też nie rozumiem ale takie miał prawo . Może ktoś z drugiej strony się wypowie , poczekajmy chwilę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
slaw...

uj wie co jej rozowa koszula obiecal,znany jest z wylewnego jezora ;)Kontrakt z Klaudia byl od poczatku tylko marketingem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.