Dyskusja

użytkownik usunięty

przejdź na stronę użytkownika

Ɱαᴙɢɪт

Bigu !
Dzisiaj przeczytałam blog Jaśka(Penhall)
Niestety nie mogę tam nic napisać, bo ten miły pan mnie zablokował.
Moja odpowiedź na te jego wynurzenia jest taka.
Jak możesz, to wklej to pod jego blogiem...
"Zmierzch bogów.
Mały PzB miałby radochę ;)...( co dzieje się z milicją ? :D")
Wcale nie cieszy mnie jak upadają autorytety."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Dopiero dziś zajrzałem na tablicę. No cóż mogę poradzić? Niestety nie wchodzę w te "Zaklęte rewiry". Odpisałem tam tylko raz i nie zamierzam dalej wałkować tego tematu. Jeśli ktoś lubi zaklinać rzeczywistość, to nie jestem od tego, by to naprawiać. Ciesz się, że ten miły pan Cie zablokował, bo nie ubabrałaś się przynajmniej fekaliami. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ARTUR KSF

Czego się spodziewałaś po bajtowym popleczniku?Mnie też zablokował tylko dlatego że napisałem o nim dosłownie"broni nighta jak Jaruzelski socjalizmu",jeden wart drugiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Big Lebowski

Pewnie, że jest to małostkowe. Co innego jak blokujesz nałogowego i pospolitego durnia. Jeśli jednak robi się to wyłącznie z obawy o wklejany blog, lub z powodu pojedynczego porównania do "jaruzela" to buduje się z tego groteska. Nie wiem i nie wnikam z jakiej przyczyny Arti zablokował Ciebie, a także dlaczego nie zadzwonił? Wydaje mnie się jednak skrajnie nieodpowiedzialnym podawanie swego nr telefonu na forum. Co innego priv. Więcej luzu Jaśku, a będzie git. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.