Dyskusja

stalowy paprykarz

przejdź na stronę użytkownika

leonidaswro

Dzięki za odzew! Sytuacje, o których wklejasz linki niestety się zdarzają. Ma to miejsce zawsze wtedy, gdy nie idzie piłkarzom Ślaska - kibole przychodzą odreagować. No cóż, moje zaproszenie jest aktualne, ale lojalnie informuję: skończyłem 60 lat. Jeśli nie przeszkadza ci to w relacjach "na żywo", to cieszę się z nowej znajomości. Jeśli nie - nie rób nic na siłę. Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalowy paprykarz

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie. Jak zacznie się sezon i poznamy terminarz to pomyślę o wizycie we Wrocku, bo miło byłoby poznać Prawdziwego Kibica.
Oczywiście Twój wiek absolutnie mi nie przeszkadza, szczególnie, że jestem niewiele młodszy. Dekada z haczykiem :D
Zresztą z kimś kto ma pojęcie o żużlu i pamięta stare dobre czasy i lepiej się ogląda i pogadać jest o czym.
Przy okazji może złapiemy się i z drugim Leonidasem. Też chyba jest w podobnym wieku, jak my.
Zresztą o większości mieszkańcy Wrocka w tym kibice Sparty to "zajefajni" ludzie. :)
Niestety są wyjątki. I co gorsza to w ich obronie (?) staje Wasz zarząd klubu. Bo jak pisałem Wasz (albo bardziej pani Kloc i pana Rusko) regulamin jest wyjątkowo dyskryminujący i prostacki i ma chyba głównie na celu wzmożenie szowinizmu i gloryfikacji stadionowych bandytów.
WTS Sparta Wrocław jedyny klub w Polsce który ma zapis w regulaminie sprzedaży biletów, szykanujący kibiców przyjezdnych.
Oto fragment Regulaminu Sprzedaży biletów i Karnetów Sparty Wrocław:
REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW I KARNETÓW NA ZAWODY ORGANIZOWANE PRZEZ WROCŁAWSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE S.A. ROZGRYWANE NA STADIONIE OLIMPIJSKIM PRZY ULICY PADEREWSKIEGO 35 WE WROCŁAWIU
"22. Na teren Stadionu obowiązuje zakaz wnoszenia ubrań i akcesoriów identyfikujących z drużyną przeciwną poza wyznaczonym sektorem dla kibiców gości.
23. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia lub odmówienia wstępu na Stadion kibicowi posiadającemu ubrania lub akcesoria identyfikujące z drużyną przeciwną. Kibicowi nie przysługuje prawo do zwrotu zakupionego biletu."

I oczywiście ponawiam zaproszenie do Gorzowa i ewentualnie przy okazji do Szczecina, i to w barwach Sparty. Na Jancarzu w tym względzie jest normalniej niż na Olimpico.
Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.