Wątek dotyczący artykułu

Adrian Cyfer nie skusi się na Ekstraligę. Niebawem kolejne kontrakty w Pile

Działacze Polonii Piła podpisali umowy z Tomaszem Gapińskim i Tomasem H. Jonassonem, a w kolejce są kolejni zawodnicy. Działacze są dobrej myśli w sprawie Adriana Cyfera. Ten nie wróci raczej na sezon 2018 do Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

groniu

Skład na sezon 2018r
1Kościuch
2Cyfer
3Gapiński
4Bathelor
5Okoniewski
6Tomasz Orwat
7Piotr Gryszpiński
rez. Thomas J. Jonanson

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BATS

A nie wiem jak będzie: d
Tak po prostu wyraziłem opinie bo myślę ze z 2 Kościuch Okoniewski będzie 1 osoba ale zobaczymy moze beda we 2 kto wie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

U nas też mógłby być liderem co prawda Start nie miał sobie równych w 2 lidze ale to była tylko 2 liga "koledzy" z Lublina co prawda twierdzą że żadnej przepaści nie ma miedzy Nice a 2 ligą ale jest w mnie jakiś niepokój że bez żadnych wzmocnień może być niewesoło dla mojego Startu Gniezno :)

| Odpowiedz
blokuj
Electraa

Greg ma swoje lata i coś go za boli mówisz? To teraz spójrz ile czasu przez całą karierę nie mógł jeździć Greg a ile np Emil. :d

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AMON

Porównujesz zawodników których dzieli 19 lat jeśli chodzi o wiek co do twojego pytania Emil startował z niewyleczoną kontuzją Greg jak miał jakąś zawsze odpoczywał aż się wyleczy prawdą jest też to że przez całą swoją karierę tych kontuzji miał względnie mało w porównaniu z innymi ale on był zawsze startowcem i pewnie dlatego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
AMON

Tak jak teraz zawodnicy Motoru czytałeś gdzieś że Speed Car rozliczył się za ten sezon Miesiąc już uciekł do Domu bo Nawrocki płaci a w Lublinie cisza i ta "prośba " o pomoc wysokości 500.000 zł :)))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Maxi Lu

A to wszystko co oczywiste jest , to tobie trzeba udowadniać . Bo Gniezno akurat oznajmiło wszem i wobec że spłaciło swoich , a inni tego nie oznajmili , to znaczy że nie spłacili ? takie to twoje rozumowanie jest ?

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Chociażby dla kolejnych sponsorów i ten wniosek o dotacje do ratusza w Lublinie o 500.000 zł przed play off :))))

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Nie "kolego" miasto dało 200.000 zł widzisz orientuję się lepiej jak ty gdyby nie ta prośba twojego klubu do ratusza nie zwrócił bym na to uwagi po sezonie macie debet na 200 % a wy się napinacie he he he :)

| Odpowiedz
blokuj
Maxi Lu

Tylko dolicz sobie mecze z finałów i mecz barażowy , gdzie razem jak przypuszczam było około 25 tyś. ludu , bo u nas tyle przychodzi na mecze , jak byś był niezorientowany , a więc kasa z biletów to ch...j ?

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Ok ale na pewno nie zasypało to tych 300.000 zł i dodaj punktówkę gwiazd za baraże trzeba było zapłacić ile zrobili w Rzeszowie 53 to działa w dwie strony :))))))

| Odpowiedz
blokuj
Maxi Lu

I ty oczywiście wiesz ile naszym zawodnikom za punkty płacili ? ale co tam , oczywiście że wiesz , bo ty jesteś w temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
AMON

Ja wiem tylko jedno przed play off twój klub poprosił miasto Lublin o 500.000 zł resztę sobie dopowiedziałem dlatego tak pisze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.