Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Kolejny kontrakt w Lokomotivie. Odbili zawodnika ligowemu rywalowi

Wadim Tarasienko znowu został zawodnikiem Lokomotivu Daugavpils. I-ligowiec z Łotwy we wtorek potwierdził podpisanie kontraktu z Rosjaninem, który wraca do tego klubu po czterech latach jazdy w Starcie Gniezno i Polonii Piła.

przeczytaj cały artykuł

Ja z Piły

A może powinniśmy się " cieszyć",że odeszli i Wadim i Szczepan, bo szczerze wątpię, że działacze pozwolą na odejście aż 4 żużlowców, w tym 3 podstawowych. A to mogłoby oznaczać, że Norbi... :) Do tego tak naprawdę została Łódź lub Ekstraliga jeśli chodzi o to, gdzie mógłby trafić. Rybnik i Gdańsk odkryli karty i nie ma tam Kościucha, co naprawdę mocno mnie cieszy. Norbert nie pasuje do Łodzi, poza tym nie wydaje mi się, że zamieniłby Piłę właśnie na drużynę Witka. Predzej bałem się, że trafi do Rybnika lub Gdańska, ale odkryli już karty. Więc zostaje albo Piła albo ekstra, ze wskazaniem na Piłę, w której zresztą chce zostać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Kościuch zostanie he he he :)))))))) ps módl się żeby Kraków był słaby bo inaczej lecicie do 2 ligi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.