Wątek dotyczący artykułu

Stal Gorzów ogłosiła nowego zawodnika! Polski senior był niespodzianką dla kibiców

W środowe popołudnie, Stal Gorzów przygotowała w swoim sklepie klubowym niespodziankę dla fanów. A był nią nowy zawodnik żółto-niebieskich, którym został Szymon Woźniak - aktualny indywidualny mistrz Polski.

przeczytaj cały artykuł

Patrykowski

Gratulacje dla Gorzowa, to bardzo dobry transfer. Szymon, także będzie dobrze się u Was czuł. Witamy na ziemi Lubuskiej i zapraszamy na Derby....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Kolego, uważam, że się mylisz. Na podstawie czego twierdzisz, że Woźniak niczego nie gwarantuje? Tak można powiedzieć o każdym zawodniku, gwarancji nie masz nigdy. W jednym roku możesz być wicemistrzem świata a w kolejnym wypadasz. Szymon to młody perspektywistyczny zawodnik, a Gorzów to bardzo dobre miejsce na zbudowanie zawodnika, do tego tor w Gorzowie bardzo odpowiada Szymonowi. Zbastuj ze swoimi gwarancjami...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
paweLbn

po prostu są zawodnicy którym po 2 zwycięstwach zastanawiasz się czy nie wpisywać kolejnych w ciemno (np. Hampel jeśli "czuje" tor, choć półfinał w Lesznie niemiło mnie pod tym względem zaskoczył), a są tacy co przywiozą raz 0 raz 3 bez względu na to z kim będą jechać (dla mnie takim zawodnikiem jest właśnie Woźniak, Zengota czy Musielak)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
-Stan-

Trzeba dodać, że w gorzowskim Klubie, swą dwaj trenerzy którzy potrafią z zawodnikami rozmawiać i im doradzić. Przeważnie tu zawodnik zyskuje zwyżkę formy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Leszek Wojciechowski

taki Przemo awansował do SDP a co z Wożniakiem? jakie daje gwarancje? chyba tą swoją słabą średnią - dla mnie to zawodnik na 1 nice i z takim Woryną nie może startować a co dopiero z Drabikiem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Patrykowski

A jakie masz Gwarancję, że Przemek będzie lepszy od Szymona w tym sezonie? Starty w GP tylko mogą spowodować słabszą jazdę Przemka lidze, ale to tylko gdybanie. Liczę, że gdy w trakcie sezonu będziesz się mylił, uczciwie się do tego przyznasz.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
M_a_r_e_k

Patrząc na zawodników Twoim tokiem rozumowania to Doyla wysłałbyś na emeryturę albo do 6 ligi .....poczytaj sobie w jakim wieku facet zaczął śmigać..... A Szymka będziesz atakował bo tak sobie chcesz ? Nie wolno skreślać ŻADNEGO zawodnika jeszcze przed sezonem bo potem się można niemiłosiernie zdziwić :);):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
leonidaswro

Na ziemi lubuskiej, czyli w Gorzowie Wielkopolskim ;-P
A na poważnie: jako wrocławiak - szkoda mi Szymka, bo to obiecujący zawodnik i w przeciwieństwie do Tomka Jędrzejaka z sezonu na sezon powinien być coraz lepszy. Wydaje mi się, ze przyczyną jego odejścia ze Sparty była ambicja odgrywania większej roli w zespole i jazdy z nieparzystymi numerami. Tymczasem zarząd uznał, że na to zbyt wcześnie. Nie ujmując Szymkowi nic z ambicji i umiejętności muszę napisać, że klub podjął właściwą decyzję. Szymon to młody człowiek, który z trudem panuje nad emocjami i niestety "nie trzyma ciśnienia" na torze. Wiele razy byłem świadkiem gdy tracił na torze pozycję wywalczoną na starcie - raz nawet z pierwszego miejsca po starcie skończył bieg na 4.
Życzę dobrze Szymkowi, to młody, ambitny, utalentowany i sympatyczny zawodnik.Niestety, w mojej ocenie ma fatalnych doradców. Jeśli w Sparcie nie mógł liczyć na poprawę swojej pozycji w zespole, czy osiągnie to w Gorzowie przy Zmarzliku, Kasprzaku czy Vaculiku? Wątpię! Fakt, we Wrocławiu musiał walczyć o skład mając za przeciwnika weterana Jedrzejaka. W Gorzowie w/w trójka jest poza jego zasięgiem. Czy pokona w walce o skład Linusa? Mimo całej dla niego sympatii - myślę, że też nie. Ale nigdy nie uważałem się za nieomylnego. Powodzenia Szymon! Myślę, że wielu Wrocławian nadal będzie Cię oklaskiwać. Ja na pewno!

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Co ty piszesz że Linus jest lepszy od Wozniaka ???
"Czy pokona w walce o skład Linusa? Mimo całej dla niego sympatii - myślę, że też nie".Szymon ma juz skład zagwarantowany i mysle że bedzie lepszy niz Linus a na Jancarzu nie bedzie odbiegał od pozostałej 3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
stalowy paprykarz

W Stali nie będzie musiał walczyć o skład, bo póki co to jest 5 seniorów. I właśnie gwarancja startów i nieodstawianie od składu po jednym słabym meczu jak to miało miejsce we Wrocku może dać mu impuls do lepszej jazdy. Akurat zbudować pewność u zawodnika Chomski potrafi nieźle.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

"Wydaje mi się, ze przyczyną jego odejścia ze Sparty była ambicja odgrywania większej roli w zespole i jazdy z nieparzystymi numerami. Tymczasem zarząd uznał, że na to zbyt wcześnie."
.........................................
Brzmi logicznie. Bo przecież to raczej niemożliwe, żeby przyczyną była decyzja o wstawieniu do składu ZZtki zamiast Szymona ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.