Wątek dotyczący artykułu

Rafał Okoniewski zdecydowany na I ligę. Faworytem Polonia Piła

Praktycznie przesądzone jest to, że Rafał Okoniewski będzie startować w Nice 1. Lidze Żużlowej. Dużą chrapkę na tego zawodnika ma Polonia Piła, a konkurencją jest dla niej Wybrzeże Gdańsk.

przeczytaj cały artykuł

groniu

Widzieliście wywiad na YouTube z menego. był taki moment w wywiadzie jak Żentek mówi trybie teraźniejszym" Że Okoń przyjdzie z wypożyczenia" Czyli juz dogadany?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ja z Piły

Właśnie też to przykuło moją uwagę. Do tego Kościuch i Ljung i kto wie czy nie byłby to skład na finał. Ale się rozmarzyłem... :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
groniu

Równei pod koniec wywiadu Żentek powiedział: Rozmawiają zawodnikami którzy bedą punktować jak Norbi
więc może juz straciliśmy Norbiego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
m1981

Z wywiadu z menago można też odczytać między wierszami po stwierdzeniu - sportowo w przyszłym roku chcemy być tak jak w tym albo wyżej, że po odejściu Wadima i Michała oraz możliwej utracie Norbiego muszą przyjść rzeczywiście wartościowi zawodnicy by sportowo było tak samo albo i lepiej.
Na trójkę Norbi, Okoń i Ljung bym nie liczył ale 2 nazwiska są raczej bardzo pewne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Earthix

Ljung? z tego co orientuje sie to Ljung zawsze był drogim zawodnikiem i chcial duzo za podpis. I dopiero teraz tak czytam o nim, wydawało mi sie że Ljung gdzieś był dogadany Gdansk/Łódź albo mi sie obiło o uszy. Tak czy siak Peter bylby ogromnym wzmocnieniem. Oglądając wywiad z Tomkiem Żentkowskim na YT też uspokoiłem sie w sprawie Norberta. Skoro spotkali sie z Norbertem i jego managerem i Norbert zaakceptowal propozycje to jestem dobrej mysli, musi sobie to przemyśleć, ale nigdzie nie będzie mu tak dobrze jak w Pile, lepszych kibiców jak w Pile to w Łodzi nie będize mial. Czasami lepiej pojechać o 300zł mniej za punkt ale dla kogos kto docenia Twoja jazde i gdzie jestes uwielbiany niż iść za pieniedzmi co się niejednemu zawodnikowi odbiło i zmiana otoczenia wyszla mu na złe. W Łodzi nie bedzie miał takiej atmosfery, wiadomo jaki Witek jest, trzyma wszystkich krótko i nigdy nie wiadomo co mu odbije, ale ma $$$. Wątpie że ujrzymy trójkę Ljung Okoń Norbi bo to by było ponad nasze mozliwosci finansowe ale jakby była chociaż dwójka z nich to i tak byłym Szczęśliwy. Okoń raczej w Pile będzie, tego jestem prawie pewny, w sprawie Norbiego też się troche uspokoilem bo nie ukrywam że dawno takiego zawodnika nie mieliśmy. Ostatnim takim walczakiem to był Danił Iwanov co pod balotami atakował jak szaleniec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.