Wątek dotyczący artykułu

Rafał Okoniewski zdecydowany na I ligę. Faworytem Polonia Piła

Praktycznie przesądzone jest to, że Rafał Okoniewski będzie startować w Nice 1. Lidze Żużlowej. Dużą chrapkę na tego zawodnika ma Polonia Piła, a konkurencją jest dla niej Wybrzeże Gdańsk.

przeczytaj cały artykuł

Ja z Piły

Najmocniejszy skład ma Gdańsk, jeśli w Pile będzie chociaż dwóch z trójcy Kościuch,Okoń,Ljung to śmiało możemy powalczyć o coś więcej niż tylko Play offy. Nie mówiąc już o tym, gdyby podpisali wszyscy. Rybnik wcale aż tak silnej paki nie zmontował. Według mnie Mateusz nie będzie miał drugiego tak dobrego sezonu, ale czas pokaże i wszystko zweryfikuje tor.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
groniu

u Kościucha tez nie masz gwarancji ż e będzie miał taki sam sezon. Ogolnie Norbi związał z klubem pilskim, to odbudował się w 2016 roku miał srędnia 2,0, w tym roku 2,3, a wcześniejszych latach Norbi miał słabsze srednie od 1,6 do 1,9. Będzie duża szkoda jesli odejdzie od nas. Mam nadziej że wybierze sentyment do naszego klubu, kibiców i szacunek z strony naszej niż pieniądze Witka z Łodzi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
groniu

Szwedzki żużlowiec póki co nie wie, jaka będzie jego przyszłość w polskiej lidze. Przyznaje jednak, że może dojść nawet do tego, że polscy kibice w ogóle nie będą go oglądać w sezonie 2018. – Wiem, że jestem na tyle dobry, że poradziłbym sobie nawet w ekstralidze - mówi odważnie. – Na razie jednak temat startów w lidze polskiej jest można powiedzieć dla mnie dosyć odległy, bo nie dostałem żadnej satysfakcjonującej mnie oferty – kończy Peter Ljung.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
m1981

Nic nie podpisał. Bynajmniej nie było nic takiego w tym artykule. Był łączony z Łodzią tak samo jak teraz Okoniewski z Piłą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.