Wątek dotyczący artykułu

Rafał Okoniewski znów pojedzie w Polonii Piła!

Rafał Okoniewski, po 20 latach startów w innych klubach, znów pojedzie w barwach Polonii Piła. Żużlowiec uzgodnił warunki jazdy w pilskim zespole na sezon 2018.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Piła

Nie interesuje mnie to czy kogoś tym denerwuje czy nie mogę pisać to co mi się podoba i to jak odbieram to na swój sposób skoro Cię to zabolało to przejdź się do apteki po czopki na uspokojenie.. Zawsze mieliśmy problemy ze sponsorami i do póki nie będzie konkretnego sponsora tak będzie wyglądał żużel w Pile małe spółki będą przychodzić i odchodzić a nie w tym rzecz..Skończy się sezon i znowu będzie spłacanie zawodnika czyżby to był Okoniewski? Jedziemy takim składem na jaki nas stać może za parę lat pojawią się jakieś konkretne firmy..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Piła

Jak najbardziej życzę mojemu klubowi jak najlepiej ale w tym sezonie stracimy na kibicach.. I jeśli te śniadanka mają coś przynieś to mam nadzieje że coś konkretnego bo moje miasto zasługuje na PGE Ekstraligę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MACIUŚ PIŁA

,,Mówili" ? Gadali dużo więcej i ciągle ,że są dobrej myśli tak jak w minionym sezonie o dogadanych młodzieżowcach i co . Mecze w plecy,słaba frekwencja i dół tabeli w ten sposób ciężko o sponsorów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
AMON

W Łodzi i niech lepiej Polonia się pośpieszy z kasą dla niego bo czas się kończy do 30 Listopada trzeba być rozliczonym za sezon 2017 ps Pan Nawrocki tylko czeka żeby zainstalować Stal Rzeszów w Nice PLŻ :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
CHODZIEŻ

AMON prostaku. Ty jesteś jak powracająca sraczka, cała Polska już ci to pisała wiele razy. Gówno wiesz a smród .............. Czy Gniezno jest rozliczone z Kościuchem????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.