Dyskusja

Sargon

przejdź na stronę użytkownika

Sargon

Haha ;) Taki bonus ;)
A tak serio to odniosłem się do pierwszego wpisu na blogu, bo tam faktycznie się do tej pory nie udzielałem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ɱαᴙɢɪт

Od zawsze na tym forum wspierałam "młode" talenty ;)
Gdybym miała więcej czasu, to wypromowałabym Cię na gwiazdę forum, większą nawet od szarapowa ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sargon

Nie wiem czy bycie forumowym celebrytą to coś dla mnie ;) Poza tym też nie mam aż tak wiele czasu by móc bardzo intensywnie udzielać się na forum ;) W każdym razie też jestem za wspieraniem "młodych" talentów w różnych dziedzinach ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tom.

cześć informuję o zabawie typerkowo-bonusowej na moim najnowszym blogu :) Można wygrać 3 pkt do typerka, koniec typowania 26.12.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Tom.

Pobudka!!! ;) Typujemy na blogu Kolegi Szakalucha Australian Open 2020 :)
Zapraszamy, pierwszy szablon już podany, tak że można od razu zaczynać !!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.