Wątek dotyczący posta na blogu

gregbyd

Big Lebowski:
Niestety "GKS Polonia" mnie zablokował/ła. Czyżby wynikała jakaś obawa związana z moimi komentarzami? Zatem o mój wpis poprosiłem mego kumpla.
"BTŻ miał już swój czas i pokazał jak łatwo rozłożyć klub na łopatki. Teraz co? W.Gollob ma spłacić Ich długi i oddać Im oddłużony klub? Ot szczyt bezczelności. W temacie historii autor bloga musi być w czarnym i mocno owłosionym miejscu. Polonia bowiem tytuł patrona otrzymała już w okresie międzywojennym. Potem komuniści wymazali z pamięci J.Piłsudskiego, a Polonię przechrzcili na Gwardię. Na miejscu autora tej połajanki z tymi nowymi ludźmi oraz marketingowcami, to bym się tak nie rozpędzał. Wiadomo od dawna, że na schedę po Władku czeka w blokach startowych stara gwardia. BTŻ świetnie szkoli młodzież i niech przy tym zostanie, resztę niech zostawi innym. Polonii potrzebny jest teraz podmuch świeżego powietrza i całkiem nowy właściciel. P.S.1. Czy wiadomo komuś czy odnalazł się już były prezes BTŻ-tu Bąkowski? P.S.2. Mam pełną świadomość, że ten komentarz szybko zniknie. Będzie pewnie trochę dłużej na tablicy gregbyda. Pzdr!

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.