Wątek dotyczący artykułu

Gol ze spalonego dał zwycięstwo Koronie? To zdjęcie rozwiewa wątpliwości

Korona Kielce po kapitalnym, ale i pełnym kontrowersji spotkaniu pokonała Legię Warszawa 3:2. Decydującą o triumfie bramkę w 78. minucie zdobył Jacek Kiełb. Mimo obecności systemu VAR gol został uznany, choć gracz Korony był na spalonym.

przeczytaj cały artykuł

Jacek1980

Sprawa jest oczywista, ale ktoś uznał, że trzeba dać trochę radości życia tej biednej, robotniczej masie gdyż inaczej nie zniosą już dłużej życia w ciągłym poniżeniu. Życie w Kielcach nie jest łatwe, trzeba codzień chodzić za chlebem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|15)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marmas

Zycie w Kielcach nie jest łatwe to prawda. Ale jeśli nie widziałeś, że twoje legła była po prostu gorsza to myślę, że w warszafce kompleksy są większe niż Pałac Kultury

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Jacek1980

Prawda nie może nikogo obrazić dlatego moje komentarze nie są usuwane natomiast Twoje są kasowane notorycznie. Pewnie dlatego że nie było Cię stać na ukończenie jakiejś poważnej szkoły a o Uniwersytecie Warszawskim mogłeś tylko pomarzyć. Tymczasem Legia Warszawa idzie w swoim marszu po Mistrzostwo Polski i nic nie jest wstanie Jej zatrzymać...I to Cię boli najbardziej biedaku... Haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
jackblack5

skończenie jakieś tam szkółki nie zastąpi zwykłej kinderstuby ,której niestety nie ukończyłeś...a że moje odpowiedzi na twoje zaczepki są usuwane to wiadomo dlaczego....swój swego nie wywali...a to ,że ta śmieszna drużyna zaczęła pikować w dół tabeli to fakt....zobaczymy w maju jak będzie Legła warszawa walczyć w grupie spadkowej a tam mistrza sie raczej nie zdobywa....mistrzem będzie ktoś z czwórki...Górnik ,Korona ,Lech ,Jagiellonia...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Kwadri

Zajmij się swoją drużyną i przestań żyć już tą Legią.Bardzo nas cieszy że tak się martwisz o byt Legii w ekstraklasie ale myślę że nawet bez twoich pełnej troski komentarzy Legia da sobie radę.Jest niedziela , zamknij laptop i idź pobaw się w kulkach z rówieśnikami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
jackblack5

coś mi się wydaje ,że ten artykuł jest na ogólnym profil a nie na stronie ległej wiec wypowiadać się mogę i ja jak i inni....i jakoś mnie nie martwi ta śmieszna drużyna ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
LW1916

To jak nic spisek Sportowych Faktów przeciwko Łachowi Poznań!!!!! Cały świat przeciwko temu klubowi!! FIFA, UEFA, VAR, PZPN, Ekstraklasa, Polskie Kolegium Sędziów, kler i kto wie kto jeszcze....
Rany, ale w tym śmiesznym miasteczku niedaleko pierwszej polskiej stolicy mają zryte umysły...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Kwadri

O nie proszę nie obrażaj się !!! , pisz dalej !! mamy tu niezłą bekę z ciebie , jesteś lepszy od kabaretu Neonówka.
Nie myślałeś a karierze scenicznej ??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Bodek508

Lepiej być dumną "robotniczą masą" niż zwykłym bydłem na pastwisku. Warszafka dała popis na meczu z robotniczą masą z Zabrza i tylko dzięki koneksjom nie poniosła za to kary. Wam w tej "stolycy" to się we łbach pomieszało

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.