Wątek dotyczący artykułu

Tragedia na Wyspach Brytyjskich. Nie żyje młody żużlowiec

Smutna informacja dotarła z Wysp Brytyjskich. Zmarł Greg Mackie, młody żużlowiec związany z Glasgow Tigers. Rodzina prosi o wyrozumiałość w trudnych chwilach i nie chce podawać szczegółów tego zdarzenia.

przeczytaj cały artykuł

Daniel Gacek

Przede wszystkim człowiek. Nie zapominajmy że dzięki nim mamy trochę radości, a wielu z nas nie umie tego docenić. Dzisiaj jest, jutro go niema. Więc dziękujmy im brawami, a nie gwizdami i wyzwiskami. I nie ważne dla jakiej drużyny jeździ. Kibicujemy swoim, szanujemy przeciwnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (41|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
SpartyFan

"Kibicujemy swoim, szanujemy przeciwnika."
Szacunek za ten wpis! Od lat jestem zwolennikiem takiego podejścia. Wiele razy byłem na zawodach w których nie jechały drużyny, którym kibicuję. Oczywiście bardziej trzyma się kciuki za swoich ale trzeba szanować przeciwnika.
Z resztą co tu dużo mówić- pochodzę z Leszna a po kilkunastu latach mieszkania we Wrocławiu zakochałem się w Sparcie. Chociaż wciąż się cieszę gdy Leszno komuś skopie 4 litery. Ostatnio trafiło na Spartę i tu miałem dylemat bo jednak wolałem zwycięstwo Spartan. Jeszcze się odkujemy!
A Gregowi niech ziemia lekką będzie... [*]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jendrula

Napisane w punkt, bo nic tu dodać i nic ująć ! No może jedynie w takich chwilach popatrzymy łaskawym okiem na przeciwnika i mam nadzieję że nie będzie to tylko w takich chwilach. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie .....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.