Wątek dotyczący artykułu

Marek Cieślak mówi całą prawdę o odejściu z Zielonej Góry. Dobiły go sms-y od działaczy Falubazu

Marek Cieślak mówi całą prawdę o odejściu z Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. - W 80 procentach chodziło o problemy rodzinne. Zagotowały mnie sms-y z działaczami - komentuje trener.

przeczytaj cały artykuł


Strejlaux

Dla tych co wiedzą i niewiedzą: Noskowicz próbował połączyć się z Cieślakiem. Wiecie co? Marek nie odebrał telefonu. Panie Cieslak, pamietam jak odchodziłeś w 2011 "matka chora, musze być bliżej domu" później powiedziałeś w wywiadzie, że odszedłeś z powodu "trybuny K" , bo były okrzyki Andrzej Huszcza. Ty nie dorastasz Panu Andrzejowi do pięt. Pan Andrzej nigdy się nie sprzedał i się nie sprzeda. Szczery, śmieszny, prawdziwa legenda, a Ty cieslak jesteś judaszem. Idziesz za kasą + lepszym składem, pokazałeś to teraz, jak i idąc do Tarnowa. w 2012 mogles wrócić do Włókniarza wybrałeś Tarnów, a zależało Ci przecież, aby być w domu podobno. W 2015 wróciłeś do nas, a przecież chciałeś być bliżej domu, dlaczego więc wybrałeś wtedy Falubaz? Ośmieszasz się. Najpierw krytykowałeś juniorów u nas, a co z nimi zrobiłeś? W twoim interesie było naprowadzenie Hampela, najwidoczniej druzyne miałeś w nosie. Przykra prawda, ale przez te 2 lata tylko nas wydoiłeś + zrobiłeś tor na Gorzów, który każdy Ci zapamięta, dziura na dziurze. Pamiętaj w ZG nikt nie płacze z Twojego odejścia, dlatego wylewasz teraz żale, wstyd Cieslak, wstyd.
Myślę, że Sqra i nowy sztab włoży w to więcej pracy, no i ma coś do udowodnienia. Sqra ma dobry kontakt z każdym + będzie poświęcał czas dla nas co ważne. No i mamy solidny sztab bez Cieslaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Haszmen

Dobrze napisane, tylko ślepi tego nie widzą Synu.
Niech Cię zawsze Bóg ma w swojej opiece, i niech uśmiech wciąż ozdabia Twoje oblicze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.