Wątek dotyczący artykułu

66. TCS: cichy bohater turnieju. Dołożył cegiełkę do triumfów Stocha

Na półmetku 66. Turnieju Czterech Skoczni po zwycięstwach w Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen prowadzi Kamil Stoch. W obu konkursach Polak skakał znakomicie, ale przed jego próbami warunki nie były łatwe. Świetnie zachował się wtedy Borek Sedlak.

przeczytaj cały artykuł


Jacek Urbański

Oj redaktorku....chyba wprost przeciwnie! Po zwycięstwie Kamila w Obersdorfie....dość niespodziewanym i po prowadzeniu Stocha po pierwszej serii w GP raczej chodziło o wytrącenie z równowagi Kamila aby wygrał właśnie R.Freitag prowadzący dotychczas w konkursie. Wszystko zależało od Kamila, na wiatr nic nie można było poradzić, ani na to co zrobi Stoch. Ale można było wyprowdzić go z równowagi przed skokiem odesłaniem do poczekalni i ponownej kontroli kombinezonu. Raczej na to liczono w porozumieniu z gospodarzami. Sam Kamil potwierdził że nie mięśnie były przed skokiem problemem tylko głowa!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JacuKoks

Człowieku chyba nie widziałeś jakie były wskaźniki po tym jak Bartol pierwszy raz wszedł na belkę. Wiało od boku i od dołu nawet po 4 m/s, a puszczanie skoczków przy 2m/s już jest niebezpieczne. Jak to jest, że nieważne czy naszym idzie dobrze czy źle to zawsze jacyś pseudokibice snują idiotyczne teorie spiskowe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.