Wątek dotyczący artykułu

Jan Ziobro zawiesił karierę! "Wielu ludzi chce mnie zniszczyć"

Polski skoczek Jan Ziobro przerywa swoją karierę! "Wielu ludzi chce mnie zniszczyć" - mówi w emocjonalnym wystąpieniu na Facebooku. To słowa, które wstrząsną narciarskim środowiskiem.

przeczytaj cały artykuł

Stefan Dubaj

mam propozycje sraj na ten zwiazek to patologia pewnie i co malyszowi powiedziales ato ciota postaraj sie o inny kraj inne barwy moze Wlochy,Usa sam zdecyduj i pokaz im cwaniakom ze mozna powodzenia .ps.tu zadzi PIS

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
dalavega

A Ja nie jestem wyborcą platformiarzy którzy gościli się "za nasze" przy osmiorniczkach ale nie sądzisz że przykład idzie z góry!Np.wychodzi Brożka,Plaszczak,Rakdziwilł i jadą po dwóch latach swoich rządów ......PRZEZ OSTATNIE OSIEM LAT !!!A o Misiewiczach i Piotrowiczach cisza!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RB93

Widzę, że na SF panuje cenzura jak za komuny. Swojego zdania wyrazić nie wolno, pomimo braku wulgaryzmów. Brawo. Dobra zmiana. A co do platformiarzy... Cóż w Polsce panuje przekonanie, że jak ktoś nie głosował na PiS do jest Platfusem. Odwieczna wojna. Przypominam, że są jeszcze inne ugrupowania, i nie mówię tutaj o .N :) Dlatego ten naród jest śmieszny. Niby co rok to więcej magistrów, ludzi wykształconych, ale myślenie dalej jakieś takie komunistyczne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
dalavega

Zwykły leszczyk bez odpowiedniej psychiki dlatego nic nie osiagnął i wylewa żale !Kij zawsze ma dwa końce!A gdyby w kadrze był syf napewno było by drużynowe mistrzostwo świata,medal Żyły ,taka forma Huli i Kubackiego o Stoch nie wspomne!Pewnie sam jesteś goownianym laserem,który nic nie osiągnął i dlatego Janowi tak dobrze radzisz!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
GreatDeath

Tu nie mowa o Horngacherze tylko o Tajnerze. Na miejscu Ziobro miałbym w głębokim poważaniu Tajnera, który wszystko zawdzięcza Małyszowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.