Wątek dotyczący zdjęcia

Krzysztof Majewski

zobaczcie na twarz lewandowskiej.ona wręcz nie jest w stanie znieść "porażki" ,jest niedowartościowana.to aż bije z jej twarzy. ten sztuczny uśmiech i bijący smutek spod niego. wygląda jak dziecko które nie dostało prezentu które chciało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (27|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ARTUR KSF

Lubię Lewandowską,jednak w tym przypadku zachowała się tak jakby wygrana w plebiscycie należała się z urzędu jej Robertowi - cóż,pokora nie jest jej najmocniejszą stroną...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
agaa1406

no cóż, lubię Ankę, ale muszę potwierdzić to co pisze mój przedmówca, za bardzo liczyła na wygraną i musiała się obejść smakiem, gdyby Kamil nie wygrał konkursu na moje oko wygranym byłby Robert, poza tym żona Kamila wyglądała o niebo lepiej od Anki, strój, uczesanie, dodatki, wszystko razem do siebie pasowało, u Anki zabrakło tego czegoś, tej iskry, sukienka piękna, ale fryzura już nie bardzo pasowała, po prostu nijaka, umalowana zwyczajnie,gdyby chociaż usta pociągnęła czerwoną szminką byłoby lepiej, nie hejtuję broń Boże, jestem jej fanką,ale takie mam odczucia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.