Wątek dotyczący artykułu

Były sponsor Włókniarza, Artur Sukiennik, nie żyje. Do końca kibicował Lwom

Z Warszawy dotarła do nas smutna informacja o śmierci Artura Sukiennika. Były sponsor Włókniarza Częstochowa zmarł po operacji serca.

przeczytaj cały artykuł

Cz-waCKM

- O zmarłych nie powinno mówić się źle... - Za wszystkie czyny i całe choć krótkie swoje życie odpowie przed Bogiem... - Wieczny Odpoczynek...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Jasne ..Emil , Walasek i inni tak sie z pochwalami rozpedzili ze nawet na stopie sie nie zatrzymuja :) Co by nie bylo niech : RiP :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kreutz

Kiedyś będzie okazja pogadać przy piwku to Ci opowiem to czy tamto , akurat Ci dwaj mają najmniej do narzekania tak samo Łaguta czy Szumina :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
eddy

OK ..chetnie , nie ma sprawy ! Prawda jest ze nie raz psy na Nim wieszalem , szczegolnie w pamietnym polfinale gdzie byla wzajemna mlocka , a teraz po prostu jest mi GO ..zal !:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
eddy

Jestes na miejscu wiec znasz sprawe od podszewki ,, wiec moze nakierujesz mnie gdzie i w czym daje ..ciala !Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
TurboAlex

Zanim nie skończą się obydwojgu dopalacze albo inne ulepszacze rzeczywistości. Wiem, bo Saszka kiedyś w parku maszyn mi mówił jak to działa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
elvis

Dziwne,ze pisze do Ciebie w ten sposób.
Bo z taka "facjatą" powinien płacic "twarzowe" po wyjsciu z domu:)))
Zaraz tu zawita i pewnie cos ciekawego spłodzi:)
Ale wierz mi,nie powinien nikomu pisac na temat wygladu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Wer ka

"Kłopoty ze zdrowiem Artura Sukiennika zaczęły się przed paroma laty, gdy złamał on nogę. Niedawno zachorował na sepsę, a w ostatnim czasie przeszedł też operację zastawki serca." Pogarszający się stan zdrowia raczej lat nie ujmuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.