Wątek dotyczący artykułu

"Livegp.it": Robert Kubica odpuścił Williamsa

Marzenia o powrocie Roberta Kubicy do Formuły 1 w nadchodzącym sezonie najprawdopodobniej się skończyły. Miał to potwierdzić sam polski kierowca dla jednego z włoskich portali.

przeczytaj cały artykuł


wroom

Fakty są takie, że gdyby RK robił na testach czasy choć zbliżone do pułapu czołówki to nikogo w WILLIAMSie nie interesowałyby pieniądze Sirotkina, czy też to, czy RK jeździ bez trzymanki, czy też może z zimnym łokciem. Łudziliśmy się, bo media nabijały nas od września sensacją w butelkę. RK nie ma już tego ognia niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MChut

Co Ty chłopie gadasz.. jakie czasy na poziomie czołówki? W bolidzie Williamsa? Od kiedy jeździ on jak Ferrari, Mercedes czy RedBull albo chociażby Force India? Najpierw trzeba mieć czym a potem myśleć o kręceniu takich czasów.
Niektórzy dziennikarze jak np Benson piep** głupoty, które jakby przeanalizować oznaczałyby że powinien wykręcić czasy lepsze niż Vettel i Ham z kwalifikacji. A był to testy opon, inne gumy, inne warunki, inne mapowania silnika itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.