Wątek dotyczący artykułu

Get Well na cenzurowanym. Trzeba uważać, by toruński klub nie wywinął jakiegoś numeru

Klub z Torunia nie ma dobrej opinii wśród kibiców. Wpływ na to miały afery, jak choćby ucieczka z finału ligi. Zdaniem Jana Krzystyniaka, byłego żużlowca, sezon 2018 okaże się dla torunian trudny, bo wszyscy będą im patrzeć na ręce.

przeczytaj cały artykuł


spajderdog

Mam pytanie. O co chodzi z tą rzekomą "ucieczką" ? Oddali walkower bo mieli takie prawo więc o co chodzi ? Wrocław też kilka lat wstecz oddal walkower w PO i nie przyjechał i była taka afera ? w innych dyscyplinach tez oddaja walkowery. WIe ktos o co chodzi ? Czemu nie mowi sie o oStrowie gdzie zgasili swiatlo czy Wlokniarzu (nie ten od Swiacika tylko poprzedni) ktory wyru,... zawodnikow na 5 mln albo o poprzednim Starcie ktory okradl zawodnikow na 2 miliony

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarny_Stal

No właśnie gdyby oddali walkowerem to nie byłoby tak dużego szumu. Najpierw po prostu podjechali, Kowalik mówił, że dostali takie polecenie od zarządu. Ale potem żądali walkowera dla nich i złotego medalu, bo podobno Falubaz nie zgłosił listy zawodników przed meczem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.