Wątek dotyczący artykułu

Sukces Ekstraligi. Ugoda z Anglikami. Znosimy limity, dostajemy trzeci dzień

Ekstraliga Żużlowa znosi limit ograniczający starty zawodników do trzech lig. W zamian angielska federacja udostępni nam czwartek, czyli swój dzień w Speedway Slot System, w razie konieczności przełożenia spotkań rundy play-off.

przeczytaj cały artykuł

wojtaszek zg

Z tego co pamiętam, to taki przykładowy Greg Hancock został złotym medalistą w pięciu ligach w 2011 roku. Wcześniej Tony Rickardsson i Andreas Jonsson jeździli po Europie ogromnymi samochodami, które zastępowały im domy. Wtedy zobaczyć takiego zawodnika na własne oczy to było coś, co się długo pamiętało. Dziś są w Polsce niemalże na co dzień i trochę się chyba znudzili. Może to trochę nie w temacie, ale kiedyś (jeszcze przed 1990 rokiem) marzyłem o tym, żeby zobaczyć na własne oczy gwiazdy światowego żużla. Potem, gdy najlepsi pojawili się w Polsce ekscytowałem się, gdy przyjeżdżali do Zielonej Góry. A dziś, gdy są tu na co dzień, gdy żużla jest czasem aż za dużo w telewizji marzę o tym, żeby sobie pójść na spokojne zawody młodzieżowe, gdzie nie liczy się wiecznie kasy, gdzie nie ma haseł typu "najbogatsza, najlepsza" itd.. Dziś mam dosyć ekstraligi. Ubiegły rok był pierwszym od końca lat 70-tych, gdy nie poszedłem na żaden mecz ligowy. Byłem za to na wszystkich imprezach młodzieżowych w ZG :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.