Wątek dotyczący artykułu

Australian Open: jednostronny mecz mistrzyń. Andżelika Kerber rozbiła Marię Szarapową

Andżelika Kerber oddała cztery gemy Marii Szarapowej i w ekspresowym tempie awansowała do IV rundy wielkoszlemowego Australian Open.

przeczytaj cały artykuł

Pottermaniack

"Zajęłam trzecie miejsce w rankingu na najlepszego sportowca Wielkopolski! Właśnie odebrałam nagrodę. Dziękuję wszystkim fanom i organizatorom, bo to wyróżnienie bardzo wiele dla mnie znaczy" - Andzia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

ooo dobrze wiedziec czyli Maria Szarapowa może wygrać w Polsce plebiscyt na najlepszą sportsmenkę Mazowsza czy Małopolski skoro Kerber może to why not? Trzeba rozejrzeć się za jakimś plebiscytem to może Masza znowu wpadnie odebrac nagrodę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Z tego, co opowiadal mi jej dziadek, p. Rzeznik, bylo tak, ze Angie od dziecka przyjezdzala do Polski na turnieje juniorskie, gdzie lala wszystkie rowiesniczki i starsze dziewczynki. Az ich rodzice podniesli larum i zalali skargami PZT, ze ta Niemka tu przyjezdza i sie skonczylo.
(zreszta w Niemczach tez szybko zaczela wszystko wygrywac, choc w kazdej kategorii ; U-12, U-14, U-16 grala ze starszymi od siebie. Jak mowil p. Janusz, nie miala z kim przegrac)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|3)
blokuj
Tom.

Polacy mają zadziwiający talent do usuwania najlepszych ze swojego kraju, jeśli choć trochę inaczej smarkają niż oni sami ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
krótka piłka

Polacy organizacyjnie leżą (w tym związki sportowe). Liczy się improwizacja, słomiany zapał i "jakoś to będzie". btw. przykład męża swojej żony na czele naszej drużyny Fed Cup też jest wymowny.
A poza tym - Wielkie brawa dla Angie Kerber!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
krótka piłka

Możesz mieć żal do losujących drabinkę (nie Maszka wyciągała żetony?), bo górna połówka jest niesprawiedliwie "nabita", a w dolnej plaża...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Queen Marusia

No to sobie polosowala......
Tak ,drabinka jest smieszna.
Mogla by Bogdan na przyklad miec w trzeciej.
Ale ^%&* z tymi drabinkami......
Ogladalas Help/Davis ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
RaFanka

Szkoda, że na zimie nie ma kibiców. Twoja wiedza i obycie bardzo by się przydały. Ja bym chętnie skorzystała zwłaszcza z info o kobitach!
Svindal dziś nie dał rady... Za to radość i niedowierzanie Niemca na mecie bezcenne! Wygrać taki zjazd, to jest niezły zapis w CV!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Allez

p. Janusz opowiadal mi o swojej wnuczce wtedy, gdy nie mialem pojecia, ze istnieje jakas Ania Kerber. Podal jej nazwisko, sprawdzilem w ITF i faktycznie, okazalo sie, ze jest taka i niezle juz sobie poczyna wsrod seniorek :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Baseliner

O tym mówiła matka Wozniackiej... Oto dowód: wyszukajcie sobie wywiad na onecie z Piotrem Wozniackim pt. "Piotr Woźniacki: Polakiem będę zawsze"
ka/qasta/allez/grolo chciał błysnąć, ale wyszło jak zwykle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Harry.

Jak byłbym dziadkiem Andzi, to też bym tak mówił :-)
Ale dobra, nie ma o co kruszyć kopii.
Wybrała, jak wybrała i po sprawie.
Teraz najważniejsze, żeby się Aga obudziła.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Pottermaniack

Kerber jest Polką, ma polski paszport, polskich rodziców, mówi po polsku, trenuje w Puszczykowie, podatki płaci w Polsce. Żadnego z tych warunków Maria Szarapowa nie spełnia. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Sharapov

Potter przyznam Ci racje i odszczekam wszystko jeśli Kerber w niemieckiej telewizji powie to samo typu jestem Polką to niemcy jej powiedzą to auf wiedersehen nach Polen, można sobie mowic ale w erste dojcze fernzejen albo cwajte dojcze fernzejen czyli państwowej tv nigdy nie powiedzialaby ze jest Polką bo by ją zjedli, jesli sie myle i tak mowi to popraw mnie i odszczekam wszystko co mowilem na tą niemre

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Allez

Angie Kerber zaraz po zdobyciu swojego pierwszego tytulu wielkoszlemowego swoje pierwsze kroki skierowala dokad ?... .
Cale Niemcy, dla ktorych to byl pierwszy tytul od czasow Steffi Graf i ogromna radosc ogolnonarodowa, czekaly na nia z szampanami, telewizjami i czerwonymi dywanami ... a Andzia swietowala w Puszczykowie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Sharapov

no faktycznie niezły dowód milosci, wygrales!
Sruszczykowo mnie nie obchodzi, to niemra szwabka germanka i tyle, niech powie reporterowi niemieckiemu bitte horen ich bin Pole und das ende :D to wtedy spoko ale tak to łapanie dwoch srok za ogon, gra dla Szwabów a Polakom miłe słówka o dziadku o sruszczykowie a mam to głęboko

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Nie powiedzą jej, bo Niemcy są społeczeństwem otwartym i dla nich zjawisko podwójnej narodowości nie jest obce. A jeśli wygra, to Tagesschau zmienią na Kerbersszał. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Sharapov

taak tez oglądam tagesszał hjer das erste dojcze fernsejen mit tageszałłłł i jak w takim tagesszał powie ze jest Polką to władują ją do pierszego zuga na hoptbanhofie i nach Polen. Tacy otwarci są :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Akurat w Niemczech się mało ktoś tym przejmuje, gdzie duży procent społeczeństwa jest słowiańskiego pochodzenia ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Sharapov

a niech powie :P ja tam wiem ze nie powie tego nawet w Pro Sieben :)
po prostu by ją zjedli i wywieźli na taczkach prosto na hoptbanhof do zuga nach Polen i tyle by bylo, w każdym kraju niezaleznie jak bardzo jest otwarty tak samo by bylo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Pottermaniack

Potter po prostu ma w rodzinie krewnych, którzy wyjechali za Wielką Wodę i doczekali się dzieci, które twierdzą, że są i Polakami i Amerykanami. Dlaczego mam udawać, że Kerber nie jest Polką, skoro sama tak twierdzi? Dwunarodowość jest normalnym zjawiskiem wśród rodzin imigranckich i nie interesuje mnie jakie literki są obok nazwiska Andżeliki w tym kontekście. Miejsce pracy nie definiuje przynależności narodowej, praca na zmywaku w Londynie nie czyni z Polaka Anglika. Kerber nie jest również Niemką dlatego, że jej sukcesy idą na konto Niemiec, bo to zupełnie inna kwestia. Gdyby tak było, to stałaby się Niemką po tym, jak była Polką, bo jak już wspomniano grała lata temu jako polska juniorka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Queen Marusia

Masz racje.Nie napisalem tego zeby cie sprowokowac,bron Boze.
Ale podkreslam ze przy Andzi,badz Angelique widnieje flaga Niemiec.
I TYLKO o to mi chodzi.
Ja rowniez ciesze sie z Puszczykowa,dziadziusia,akademii itp.
PS
Czy moge cie przytulic i ukoic twoj bol dzisiaj ?
( Po Hsieh ? )
Nie bedzie Agusi z Marusia :((((((((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.