Dyskusja

LW

przejdź na stronę użytkownika

margota

Hmmmm ..... człowieku małej wiary ;)
Po Twoich wpisach widać Twoją wiedzę w danym temacie :))
Zagajenie rozmowy jest ważne, a reszta będzie pisać przed meczykami albo i po :))
Milusiego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LW

Dziękuję to bardzo miłe z twojej strony. Ale no sam nie wiem. Co prawda z aktorek Hollywood podziwiam jeszcze bardzo Keirę Knightley, ale to na tym się chyba kończy. No może jeszcze Anna Hathaway...na pewno nie przereklamowana Angelina Jolie (mam nadzieję, że nie ma tutaj jej fanów...chyba jedyny film z nią, który mnie chwycił to ta nominacja z roku 2008 "Oszukana" nie mylić z "Oszukanymi". Swoją drogą nawet niezły polski film...Karolina Chapko utalentowana artystka z krakowskich teatrów, jej siostra Paulina Chapko oraz Katarzyna Herman. Tak polskie kino też jest świetne!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Finał zimowy był genialny. W czternastym sezonie potrafili zaprezentować tak mocny odcinek, jestem pod wrażeniem. Ale niech wreszcie napiszą porządne wątki dla April i Arizony!!!

| Odpowiedz
blokuj
LW

Karolinę miałem szczęście oglądać w spektaklu "Romeo i Julia" gościnnie w roli Juli w Teatrze Polskim w Szczecinie. Co prawda spektakl jakichś genialnych recenzji nie zdobył ale na pewno to lepsze to od Teatru Powszechnego w W-wawie... (unikajcie tego teatru jak ognia!).

| Odpowiedz
blokuj
margota

podziwiam jeszcze bardzo Keirę Knightley

U mnie przepadła :( za zagranie roli Elzbiety w Dumie i Uprzedzeniu. Grała jakby sztyl połknęła. Na jej usprawiedliwienie powiem, ze żaden z aktorów nie popisał się niczym dobrym. Chyba kręcili fil na szybko.
Hejka :))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.