Wątek dotyczący artykułu

Puchar Króla: Real Madryt za burtą! Olbrzymia sensacja w stolicy Hiszpanii

Trwa dramat Realu Madryt! Gracze Zinedine'a Zidane'a przegrali na własnym boisku z Leganes 1:2 i odpadli z Pucharu Króla. Z rozgrywek wyeliminował ich klub o budżecie 15-krotnie niższym.

przeczytaj cały artykuł

Karol79

Mój komentarz będzie obiektywny.
Po pierwsze Karma zawsze wraca!! Pamiętajcie!! Skończyły się fartowne wygrane w 90min po golach Ramosa, lub babolach sędziów.
Ukradliscie 2,5 LM, 2 Mistrzostwa Hiszpanii zdobyte przez Real po największych błędach sędziowskich i kontrowersjach w obu tych sezonach , przypadek? Nie sądzę.
I to nawet zeszłoroczny tytuł zdobyty na wałkach sędziowskich, przy tak słabej Barcelonie w zeszłym roku, która na tytuł obsolutnie nie zaslugiwala i mówię to jako wieloletni kibic Barcy ,była za Wami o krok.
Zarzucacie że sędziowie pomagają Barcelonie? Czepiliscie się meczu z Chelsea, tylko pamiętajcie że Barca ten mecz kończyła w 10, więc jaka pomoc sędziego? tylko szkoda że żaden z Was nie przyczepi się do pierwszego meczu z Chelsea na Camp Nou gdzie Ballack powinien wylecieć z boiska i błędów w tamtym meczu.
Losowania w LM gdzie zawsze do półfinałów dostawaliscie ogórków, poza wyjątkiem w zeszłym roku, przypadek? Można mieć farta raz, drugi ale nie rok w rok... 2,5 LM kradzione po kardynalnych błędach sędziów, tak widocznych że aż to jest śmieszne... To tak jak by każdemu kibicowi napluto w twarz, Pół LM napisałem o półfinale z Bayernem na SB i chyba każdy kibic wie o którą sytuację chodzi.
Tak naprawdę większość Pucharów to Ukradliscie, nie było by LM nie było by kolejnych pucharów, to samo jeśli chodzi o ligę hiszpańska, żadnych superpucharow KMS, bo to są puchary zdobyte na kradzieży w LM czy lidze hiszpańskiej, do ostatniej LM nie czepiam się.
Nie boli mnie to jako kibica Barcelony to że wygracie uczciwie Puchar, ale Wy w ostatnich latach jedynie co potraficie to je po prostu kraść...
A jeśli zaczniesz odpowiadać że Barcelonie pomagają sędziowie... To pokaż mi w ostatnich latach nawet nie 2-3 ale i 10 latach wstecz kiedy to sędziowie skrzywdzili Real? w ważnych decydujących meczach w finale, półfinale... Pokaż mi jeden mecz i błąd, babol sędziego w którym to Real stracił puchar? :) Dziękuję :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karol79

Tak, napisałem Karma wraca, bo ile można patrzeć i oglądać rok w rok tą kradzież?
Ja nie mówię że Barcelonie sędziowie nie pomagają, bo też zdażą się że tak, osobiście nie lubię w ten sposób, a tym bardziej jesli taka sytuacja miała by miejsce w meczu o Puchar czy decydujący wpływ na awans.
Tylko ile można w jedną stronę? Real to nie jest ligowy średniak któremu można by powiedzieć a niech mają, mienia się takim wspaniałym klubem to niech pokażą to uczciwie na boisku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szarold

Najlepsze jest to, że o meczu z Bayernem nikt nie mówi. A był rok temu! Wszyscy o Chelsea gdzie był wielki babol ale jeden. Z Bayernem 4! Co do La Liga to niewiele trzeba mówić, bo zeszły rok to był cyrk.

| Odpowiedz
blokuj
yelon

Wystarczy wspomnieć o zeszłorocznym rewanżu Barcelony z PSG w Lidze Mistrzów, tam jak rozumiem, nie było żadnego błędu sędziego ? Hipokryzja w czystej postaci...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Karol79

Sytuację z Suarezem opisałem w innym poście. Neymar z karnym... Zastanawiam się co tu wyjaśniać... Bo karny był tak oczywisty że nie ma tak naprawdę dyskusji... Moneymar to widzi i wykorzystuje sytuację gdzie koleś wpada i go fauluje, a czy był to przypadek czy nie... Faul to faul...

| Odpowiedz
blokuj
J. Walker

Lekkie szturchnięcie barkiem to jest faul? To widocznie dobrze, że przerzuciłem się na Premier League, bo za takie coś to Neymar by dostał jeszcze żółtko za wymuszenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
J. Walker

To powiesz, że nawet jak się lekko dotknie a ktoś padnie jakby go piorunem walnęło to też faul? Boże, to chyba muszą te takie śmieszne kule na siebie zakładać aby nie było kontaktów. Chociaż zaraz, piłka nożna to sport kontaktowy...

| Odpowiedz
blokuj
Karol79

Ale jakie lekkie dotknięcie? Koleś mu wpada w nogi w przypadku Neymara i go podcina Ty byś się nie przewrócił biegnąc? w przypadku Suareza też kontakt był z nogami, mogło wybić go to z rytmu? Mogło... Co za tym idzie uniemozliwic oddanie strzału, miniecie, i w tym momencie nie ma to znaczenia czy dotknął go specjalnej czy przypadkowo, takie sytuacje się wykorzystuje po prostu... Suarez dodał od siebie... Ale kontakt i faul był, to co pisałem błędu sędziego w tym momencie nie było... A to że jeden gwizdnie, a drugi puścił by grę to inna sprawa. Ale błędu sędziego w tym wypadku nie było.

| Odpowiedz
blokuj
J. Walker

To dziwne, że Messi, mając mniejsze gabaryty będąc wycinanym równo i gładko z murawą wstaje i biegnie dalej. Nic dziwnego, że wolę bardziej kontaktowy i ostrzejszy futbol rodem z Anglii, niż hiszpańskie coś. A już najlepszy kabaret jak leci połowa zespołu aby wymuszać gwizdnięcie faulu.

| Odpowiedz
blokuj
Karol79

Ale proszę Cię, czy któraś z bramek zdobyta przez Barcelonę z PSG była nieprawidłowa? Nie porównuj proszę Cię bramek z ewidetnych spalonych że aż razi oko, do sytuacji z Suarezem... Obejrzyj sobie powtórkę, kontakt z nogami Suareza był, może i delikatny, Suarez wbiegł przed obrońcę, sędzia który był z tyłu miał prawo tego nie widzieć dokładnie, to że Ty z przed fotela oceniłeś po milionie powtórek nie znaczy że sędzia miał taką możliwość, w tym wypadku mógł się pomylić, podjął taką decyzję... W przeciwieństwie np do bramki Realu z Bayernem która mecz zabiła. Nie mówiąc o spalonych w finale LM gdzie chyba trzeba mieć p...na oczach by tego nie widzieć... A nie był to spalony na centymetry.
Swoją drogą bramek Suareza to było "tylko" 5:1 które awansu nie dawało, Paryż miał dwie setki i mógł mecz zamknąć, ale stali się frajerami sezonu, i to w meczu w którym mimo wyniku Barca wcale rewelacyjnie nie grała, ale poszło serducho, wiara, determinacja... I to dało efekt w przeciwieństwie do Najemników Arabusa.

| Odpowiedz
blokuj
yelon

" sędzia który był z tyłu miał prawo tego nie widzieć dokładnie, to że Ty z przed fotela oceniłeś po milionie powtórek nie znaczy że sędzia miał taką możliwość, w tym wypadku mógł się pomylić, podjął taką decyzję... " czyli się pomylił czy nie? bez kręcenia

| Odpowiedz
blokuj
J. Walker

Jak na moje to wygląda w ten sposób "No może był przekręt, dive, może nie był, ale Real strzelał ze spalonych i to jest kradzież!" Sorry po bramce Cavaniego mógł ten mecz się skończyć bo musieli odrabiać w ciul, a karne po nurkach to nie kradzież, wcale, tylko odrobienie strat które zabiło ten mecz.

| Odpowiedz
blokuj
Karol79

Szczerze....i tak i nie, kontakt był z nogami, nie ważne czy delikatny czy nie... Może nie na to by tak paść... Ale wtedy tu wychodzi mądrość zawodnika który to wykorzystał... Więc jeden sędzia podyktuje karnego, drugi pokazał by Panie Suarez nic nie było... Wstajemy.

| Odpowiedz
blokuj
5teel

Chłopie daj se spokój kibicom Realu nie przemówisz NIGDY!!! oni dalej będą żyć 2009 roku i Chelsea dalej bedzie farselona,uefalona czy inne a Real bedzie dalej świetoszek, najtrudniejsi rywale w LM ma Real, śedzia krzywdzi Real bo nie dal karnego z kapelusza a to zamało doliczył by Ramos mógł wpakować ehhh.To co teraz dzieje się z Realem to nie karma tylko dobitny przykład jak Real jest słaby i był i nic tego nie zmieni jesli niema troszke farta albo sedzia nie pomoze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Karol79

Śmieszą mnie tacy ludzie jak Ty. Daj mi argumenty na temat Realu żebym zmienił zdanie. Nawet nie jesteś w stanie... Potrafisz napisać zdanie z d...nie wynoszące nic do dyskusji...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Pretty

Nie musze nic odpowiadać bo sam sie zbłaźniłeś na początku tej "mondrej" wypowiedzi pisząc, że to jest "obiektywne".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Karol79

Bo jest obiektywne to co napisałem na temat Realu. Jeśli jesteś w stanie zbić moje argumenty to słucham... Bo jeśli piszesz dla samego pisania, to jest to żałosne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Pretty

Ty w ogóle potrafisz rozróżnić pojęcie słowa obiektywizm i subiektywizm? Jak nauczysz sie na lekcji polskiego, to wtedy możemy porozmawiać.

| Odpowiedz
blokuj
Karol79

Twój język polski na pewno zbyt rozbudowany nie jest, widać argumentów brak na zadane pytanie;) więc trzeba się poprzepychac troszkę słownie? :). Włącz dziś Canal plus 21:30 i zobacz dobry mecz. Pozdrawiam, bez odbioru.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
ORH-

Ty pucku lecz się na głowę, bo jesteś zdrowo POtłuczony. Nic tu nie wnosisz, tylko zaczepiasz wulgarnie innych tu udzielających się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
J. Walker

Rewanż Barcelona vs PSG, i najlepsze nurkowanie ever. Zaznaczam, że nie mówię tego jako kibic Realu, lubiłem ten klub za czasów pierwszych galactico, teraz niezbyt oglądam.

| Odpowiedz
blokuj
J. Walker

Taaa bardzo mega, wpychanie na siłę. Proszę cię, Neymara czy Suareza lekko dotknęli i od razu ci lądowali jakby ich minimum 2 tony przywaliły do ziemi.

| Odpowiedz
blokuj
J. Walker

Był mega, jakby dorzucić dobre sędziowanie bez kompromisów to byłby jeszcze lepszy. Jednak co jak co, ale sędziowie to patologia ostatnimi czasy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.