Wątek dotyczący artykułu

To już koniec Czarnych Słupsk!

To już jest pewne, choć oficjalna informacja pojawi się dopiero w piątek. Czarni Słupsk wycofają się z rozgrywek Energa Basket Ligi i ogłoszą upadłość klubu.

przeczytaj cały artykuł

luksin

jestem kibicem anwilu... od bardzo dawna nie wpisywalem sie na sf... ale teraz jest okazja... zaczne od tego ze moja niechec do czarnych , ich kurnika , itd... jest spora... naprawde delikatnie mowiac nie jestem im przychylny... napisze wiecej , ich koniec byl przezemnie oczekiwny ,ekscytowalem sie tymi newsami... czarni slupsk upokorzyli nas w trakcie minionych play off... czarni pokonali nas i sprawili ze naszym udzialem stal sie najwiekszy blamaz w historii play off w plk , ich kibice obrazali nas... ale bedzie mi ich brakowalo ,bede troszke tesknil...byli naszym wrogiem ,naszym niechcianym koszmarem ale byli w jakims stopniu nasi... i choc nigdy nie przezylismy w walce z nimi tego co ze slaskiem ,nigdy nie byli dla nas rywalem w walce o zloto to jednak sa naszym wrogiem boiskowym ,sa naszym problemem playofowym , sa czescia naszej historii... dlatego , choc nie jest mi przykro , bedzie mi ich brak ... czarni sa czescia plk ,sa czescia historii anwilu ,sa klubem zasluzonym ... czarni maja , choc nie trawie ich ,zaangazowanych kibicow ,maja smak i ksztalt , maja to cos co sprawialo ze na ich mecze przeciw nam czekalem... czarni maja historie... dlatego okazuje szacunek ,przeslam podrowienia i licze ze juz niedlugo bede mogl znow nie dazyc was sympatia...zycze wam ,zycze czarnym nowego jutra ,nowej karty...zycze walki w hali mistrzow ,i zycze porazki:)...ale zycze tego abyscie w plk byli... i zycze tego abysmy mogli znow sie nie lubic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HalaLudowa

Drogi Kibicu Włocłavii,
Ładnie, że piszesz epitafium dla Czarnych. Rozczuliły mnie Twoje, kibica WTK, słowa o obrażaniu przeciwników albo o kurniku, który Cię drażnił. Chciałbym Cie jednak poinformować, że to Włocłavia jest częścią historii Czarnych, a nie Czarni - Wcłocłavii. Tymczasem pozdrawiam znad Odry

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.