Wątek dotyczący artykułu

Dramat Polaka na Nanga Parbat. Jego słowa będziemy zawsze pamiętać

W sieci nadal nie brakuje nieprzychylnych komentarzy na temat wyprawy na Nanga Parbat Tomasza Mackiewicza. Niech jego słowa, które wypowiedział jeszcze przed dramatycznymi wydarzeniami na ośmiotysięczniku, będą przestrogą dla hejterów.

przeczytaj cały artykuł

Gekon

Oj cenzor nie dopuścił mojego komentarza. Widocznie pisząc prawdę jestem traktowany jak przewrotowiec. Prawdą jest taka że po trupa iść nie będą a TV karmiła nas czapy czas nadziejami bo oglądalność musi być.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pitekzg

Następnym razem jak będziesz chciał coś napisac to przemyśl to kilka razy . Iść po trupa ??? Jeb...się w łeb !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gekon

Rozumiem że zwłoki i denat już Ciebie tak nie szokują. Uważasz że tam na górze ponad 7km nad poziomem przy warunkach jakie tam panują pan Tomek jeszcze żyje? Lubisz być karmiony medialna papką? Myślę, że nie lubisz być oklamywany. Nazywanie rzeczy po imieniu nie wymaga nadzwyczajnych przemyśleń. Pomyśleć to mogli nad sensem akcji ratowniczej a nie ja nad tym jak nazwać stan w jakim jest himalaista. Nie jest to zwrot obraźliwy i stosowany w mowie i piśmie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.