Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Watford FC pokonał Chelsea FC! Kapitalna końcówka meczu

W spotkaniu kończącym 26. kolejkę Premier League Watford FC pokonał aż 4:1 (1:0) Chelsea FC. Kapitalne były zwłaszcza ostatnie minuty tego meczu, w których gol padał za golem.

przeczytaj cały artykuł

Hockley

I co tu można napisać? Nastąpiła kolejna już weryfikacja paru piłkarzy, niegodnych gry w tym klubie i niegodnych pracy z tym trenerem. Trenerem, który najpewniej jutro rano dowie się o swoim zwolnieniu. I to jest w tym wszystkim chyba najgorsze.
Na więcej dziś mnie już nie stać. Choć przyznam, że zupełnie inaczej przyjmuje się coś takiego po tym, jak wcześniej dostaje się podobnie od Bournemouth.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Meczu nie oglądałem, ale tak patrząc z boku, to w tym sezonie dużo niespodziewanych wyników. Aż by mogło się wydawać, że powoli poziom rywalizacji przypomina... Championship, a wiadomo, że tam jest najwyższy. Szczęście City, że tak szybko uciekło, bo teraz każdy mecz na noże. Chyba kasa z TV zaczęła działać, bo i transfery zimowe mocne, a nie jak kiedyś jeden Mata i długo, długo nic...
Może pokusisz się o jakiś blog? ;) chyba że kontrakt zabrania :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.