Wątek dotyczący artykułu

Negocjacje Sparty z BSI zakończone. Speedway of Nations 2018 odbędzie się we Wrocławiu

Po 3 miesiącach negocjacji między Spartą i BSI mamy porozumienie w sprawie organizacji tegorocznych mistrzostw świata par. Impreza odbędzie się 8 i 9 czerwca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

przeczytaj cały artykuł


Pinio70

GKSŻ, lub PZMot powinni wystąpić o odszkodowanie do FIM, lub BSI w związku z nakładami jakie poczyniono w przygotowaniach szerokiej kadry. Inna liczbę zawodników trzeba przygotować do zawodów 2-3 osobowych, a inną jak startuje 5 osób. To jest granda. Mogę zrozumieć wprowadzenie takiego rozwiązania od 2020 roku (w 2019 DPŚ jest zaplanowany w Gorzowie), ale na 2 miesiące przed startem sezonu, kiedy polska kadra już była na zgrupowaniu, to przegięcie. Nie zmienia się zasad podczas gry. Swoją drogą, nadal jestem zwolennikiem tzw. żużlowego "mundialu". W około 10 dni można by rozegrać zawody parowe, finał drużynowy oraz dwie rundy zawodów indywidualnych. Tylko, czy poza Polską byliby chętni na organizację? Warto chyba jednak spróbować. A co z SGP? Niech się tym martwi BSI. Np. w skokach narciarskich Puchar Świata funkcjonuje niezależnie od imprez mistrzowskich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
perlusconi

szerokiej kadry? Prosze cie, nie zalamuj. Ta szeroka kadra to wymysl Cieslaczka i spolki, zeby mozna bylo podbijac balonik i chwalic sie sukcesami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pinio70

Nie rozumiem. Nawet jeśli jest to wymysł Cieślaka, to jednak zgrupowania kadry są faktem i nie jedzie na nie 3 zawodników, ale kilkunastu. Przy zmianie zawodów z DPŚ na parowe, takie zgrupowanie nie ma już sensu, a zmiana ta wykonana jest po prostu zbyt późno. Jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem, to powinieneś to zauważyć. I nie załamuj się, jakoś to będzie :-).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.