Wątek dotyczący artykułu

Polscy kibice pokazali klasę w Czechach. To był prawdziwy pokaz dopingu

- Z wami przegrać to jak wygrać - mówi Łukasz Koszarek, kapitan Stelmetu Enei BC, który jest pod ogromnym wrażeniem dopingu zielonogórskich kibiców. Ich w Nymburku było ponad 250 osób. Pokazali się ze świetnej strony.

przeczytaj cały artykuł

Anwil ponad wszystko

Tanaka i Ryba.. nie wypisujcie takich głupich, uszczypliwych komentarzy bo przez to zachowujecie sie gorzej od węza,jak zazdrosnicy.. Ja tez ich nie daze sympatią, ale kibicowalem im, zeby awansowali. Ciesze sie z tego,ponieważ to aktualnie jedyny Polski klub grający na arenie międzynarodowej. Ten awans do 16stki to dobra wiadomość dla calej naszej ligi. Mają swoje 5 minut i niech sie cieszą. Miejcie troszke klasy i nie dogryzajcie im jak nie ma powodu.. Zasluzyli na ten awans.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ryba1985

to nie był głupi ani uszczypliwy komentarz, a stwierdzenie faktu. Kibice sukcesu są z w każdej dyscyplinie i klubie. Śmieszne jest to wpadanie ze skrajności w skrajność... Komentarze fanów Stelmetu z przed 2 miesięcy były tu na tym forum znacznie inne, a teraz Ci sami ,,kibice" z zachwytu jeden przez drugiego pisze jaki to nie jest wspaniale :) gdyby nie udało się awansować to opinie o tej porażce z z Czechami byłyby już bardziej krytyczne dla zespołu i trenera. Niech się cieszą, że w Bonn im uratowali awans. Zobaczymy jakie komentarze będą po meczu z Monaco-szczerze życzę powodzenia i wygranej. Jeśli się mylę to zmienię zdanie o tej grupie fanów :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ws21

A kto, będący przy zdrowych zmysłach wymaga aby Stelmet wygrał z np. Monaco albo Teneryfe? To byłby cud. Awans jest sukcesem i na nic więcej nikt nie liczy. Dla mnie ważne aby powalczyli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Anwil ponad wszystko

Ale sluchaj u nas jest podobnie i wszedzie tak jest, ze jak zespoł wygrywa to wszyscy wszystkich wychwalają od zawodników po trenera i jest wszystko cacy i napinki jacy my mocni jestesmy.. Jak przychodzą porazki to jest szukanie winnych, najczesciej dostaje sie wtedy trenerowi, ze nie ogarnia albo nie ma pomysłu, wtedy jest wypisywanie w stylu tego pogonic, tamten nic nie wnosi.. Mnie nie dziwią takie wpisy bo czlowiek ocenia zespoł zawsze po ostatnim meczu, to on jest wyznacznikiem tego czy po nastepnym bedzie wiekszy zachwyt czy zwykle rozczarowanie, proste. A tak poza tym to fajny mecz im sie teraz szykuje ze zwyciezcą grupy, to bedzie wielki sprawdzian jak sa mocni, ciekawe czy powalczą..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
FALUBAZ-ŻARY

Dokładnie ! Szacunek dla drużyn , zawodników zawsze powinien być ! My kibice możemy między sobą mieć zatargi , ale kluby i, zawodników powinniśmy szanować i doceniać .... Zawodnicy kluby zmieniają , ale zawsze grają dla kibiców i pieniędzy oczywiście ! Szacunek jednak zawsze im się należy bo bez nich ta dyscyplina by nie istniała !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Anwil ponad wszystko

Gimbus z miesciny o 20 tysiecy mieszkanców wiekszej , aha i to dlatego "az" o 20 tysiecy bo ostatnio do tej waszej metropolii dołaczyli sasiednie wioski, czytałem o tym, ty zapewne nawet tego nie wiedziałes..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
tanaka

Tak się składa, że kibicowałem Stelmetowi by wygrał i szedł jak najdalej. W tym momencie jedyna drużyna, która pokazuje coś w pucharach. Inna kwestia to kibicowanie i wypisywanie, że to najlepsi kibice i wszyscy mają się od nich uczyć. Stwierdziłem jedynie fakty z tego meczu i to ich boli. Jak mecz szedł po ich myśli byli głośno i to jest właśnie kibic sukcesu. Przecież oni nawet nie mają swoich przyśpiewek i to mają być Ci najlepsi kibice ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Anwil ponad wszystko

Nie no gdzie najlepsi kibice, ja nic o kibicach nie pisalem, pisalem ogolnie , ze maja prawo sie cieszyc bo mają z czego. Pojechali raz na ruski rok za druzyna, grzeczni byli i juz najlepsi kibice.. Bez porownania atmosfera i klimat lepszy u nas na meczach, mamy duzo wiecej wiernych i fanatycznych kibiców, ale to dlatego, ze gramy w Extraklasie 25 lat z rzedu , nie 7 i to tez ma znaczenie bo rosną kolejne pokolenia mlodych kibiców. Wiadomo jak jest, dlatego nie poruszałem tego tematu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.