Wątek dotyczący artykułu

Kolejny zwrot w sprawie przyszłego reprezentanta Polski? "La Gazzetta dello Sport": Wilfredo Leon opuści Zenit Kazań

Trwa saga transferowa z Wilfredo Leonem w roli głównej. Jeszcze niedawno wydawało się, że zawodnik posiadający polskie obywatelstwo przyjmie ofertę Zenitu Kazań, jednak zdaniem dziennika "La Gazzetta dello Sport" tak się nie stanie.

przeczytaj cały artykuł


stary kibic

Może :) - nawet powinien. :-O W którymś z ostatnich wywiadów niezastąpiony (!) Jan Such tak podpowiadał Góralowi - wziąć kontrakty 3 "gwiazd", przerzucić je na Leona i połączyć go z młodzieżą :)))) Tylko ja nie wiem czy pensje 3 plusligowych gwiazd by wystarczyły - nawet licząc że zagra z młodzieżą..???? A z młodzieżą na Podpromiu to młody Leon już kiedyś trenował przez ponad pół roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olwap

Teoretycznie może. Tyle, że żaden polski klub nie da mu nawet połowy tego co dostawał w Zenicie czy będzie dostawał we Włoszech, jeśli tam odejdzie (w Zenicie dostawał ponad 1 mln euro - u nas nikt nie da mu nawet 500 tys euro). Poza tym on będzie wybierał kluby które mają realne możliwości walczyć o wygranie LM, a my takich drużyn nie mamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.