Wątek dotyczący artykułu

"Uciekłem potajemnie po śniadaniu". Denis Urubko mówi o próbie zdobycia K2

W opublikowanym na stronie mountain.ru artykule "Denis Urubko. Koniec zimy" polsko-kazachski himalaista opowiedział o samotnej akcji zdobycia K2. - Nie chciałem na nikogo przenosić odpowiedzialności. Uciekłem potajemnie po śniadaniu - wyznał.

przeczytaj cały artykuł

KamcioGKM

Najbardziej mnie bawi, kiedy o wyskich górach piszą ludzie, co może tylko te góry ogladają w telewizji. Szef wyprawy ma przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo. Urubko jakis czas temu udzielił wywiadu dla portalu tatrzańskeigo, gdzie bardzo chwalił polskie wyprawy. Teraz przestały mu się podobać?Dla niego liczy sie tylko indywidualny sukces, kosztem wszsytkiego i innych ludzi. Jest nielojalny - wobec włąsnego kraju - jakiego nie wiadomo, bo zmienia je jak rękawiczki, tak samo zresztą jak żony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ultrass.

Piszą Ci ludzie co najwyżej weszli na śmieszny Giewont a wyższy szczyt od 3000 m. n.p.m. widzieli tylko w swoich koszmarach.
Pewnie to ci którzy jeżdżą na morskie oko jakimiś konikami i mają pretensje że muszą samemu wracać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.