Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy

Krzysztof Hołowczyc bez prawa jazdy! Były kierowca rajdowy przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym i stracił dokumenty - podaje radio RMF FM.

przeczytaj cały artykuł

Piotr Grygiel

Dużo na tak ... hmmm ciekawe jak sami jeżdzicie ...napewno nie 50 ... ot ironia losu i polski temperament..... (on zapier.ala przez miasto a ja ...ja nie ...nigdy w życiu...polaczki załamane).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Cydejko

Oczywiście, że mało kto jeździ 50 w zabudowanym, ale przekroczenie o 50 to już przegięcie... Chcę szybko pojeździć, to "se" pojeżdżę, a innych mam gdzieś, najwyżej kogoś rozwalę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marian Kowalski

Skoro nawet policja jezdzi po 70 albo lepiej. Tylko że to, w zależności od warunków i okolicy, jeszcze jakoś ujdzie to przekroczenie o 63 to już przegięcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.