Wątek dotyczący artykułu

Kosmiczne statystyki Cristiano Ronaldo w Lidze Mistrzów. Król jest jeden

117 bramek w Lidze Mistrzów, 22 gole w ostatnich 13 meczach - statystyki Cristiano Ronaldo są z innej planety. Portugalczyk we wtorkowy wieczór w 1/8 Ligi Mistrzów pogrążył PSG (2:1).

przeczytaj cały artykuł

Karol79

Haha dobre sobie, jego wku...Jak trafiał Bale, czy ktokolwiek inny tylko frustracja z niego wychodzi, brak gratulacji dla kolegi z drużyny z ataku, takich akcji widziałem wiele w jego wykonaniu... W wielu sezonach gry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan BASKET

Nie masz racji, zmienił się. Było oglądać wczorajszy mecz, jak wielokrotnie szukał lepiej ustawionych kolegów. Może zmądrzał, nie wiem, ale na pewno zmiana jest widoczna. Kiedyś na pewno nie oddałby nikomu karnego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karol79

A wiesz dlaczego oddał karnego? Bo wie że z Leo już nie wygra w klasyfikacji strzelców, 8 bramek straty, gdyby był bliżej gwarantuje Ci ze by tego nie zrobił.
Oglądałem wczorajszy mecz, i to bardzo dokładnie, zobaczymy czy to przemiana chwilowa czy na stałe :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Karol79

Nie, nie jest nic jasne. Po to jest forum gdzie każdy może się wypowiedzieć, wolność słowa:). Lub niezgodzic się z czyjąś wypowiedzią, jeśli tym bardziej nie jest prawdziwa, nie poparta żadnym argumentem :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
KSF BVB

Jako fan królewskich powiem, że mówisz prawdę. Nie oglądam wszystkich meczy Realu a kilka razy widziałem takie akcje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.