Wątek dotyczący artykułu

ATP Indian Wells: Roger Federer udanie dokończył mecz z Federico Delbonisem. Lucas Pouille odpadł w II rundzie

Broniący tytułu Roger Federer w dwóch setach pokonał Federico Delbonisa w II rundzie rozgrywanego na kortach twardych turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Indian Wells. Z imprezą pożegnał się rozstawiony z numerem dziewiątym Lucas Pouille.

przeczytaj cały artykuł

Starigniter

Bilans z Delbonisem wyrównany, bardzo się cieszę : )
Novak co prawda już nie gra, ale może uda się zagrać z Thiemem i także wyrównać.
BTW: czy też uważacie, że kort centralny jest bardzo wolny? Wydaje mi się, że jeśli Federer dużo się nie poprawi, to nie wygra tego turnieju.
Fajnie byłoby, gdyby del Potro i Federer rozdzielili "Sunshine Double" między siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Jerry Jerry

Nie no ja nie mam z tym żadnego problemu, to tak jakby napisać, że moim problemem jest Roger Federer. To są twoje problemy, mnie natomiast one powiewają, nie wiem co mnie może obchodzić, że zarzucasz mi prawdomówność...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.