Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński: To wstyd, że zawodnicy nie dali na leczenie Golloba ani złotówki, Tyle mu zawdzięczają (komentarz)

Tomasz Gollob skończył z akupunkturą. Polska medycyna nie oferuje mu żadnego rozwiązania. Gdyby miał milion dolarów, to mógłby polecieć na operację do Stanów lub Meksyku. Na razie nie ma. Pozostaje mu ból, a jego koledzy z toru tylko się patrzą.

przeczytaj cały artykuł

Zbigniew Chłopecki

"Pomysły inwestycyjne żużlowców przeanalizował Super Express. Co z nich wynika? Pieniądze przeznaczane są głównie na nieruchomości. Wrażenie robi pod tym względem majątek Tomasza Golloba. Stan posiadania iście imponujący. SE wylicza, iż to osiem mieszkań, sześć domów, dwie kamienice, własny pensjonat, mercedes S500 (ceny katalogowe wahają się na poziomie 500 tys. zł). A największą ciekawostką jest... elektrownia wiatrowa." To jest cytat.
Inny: "Tomasz Gollob, zamykający w 2016r. TOP 10 zestawienia. Najlepszy żużlowiec świata, według "Super Expressu", zarobił prawie 6 mln złotych. Na tą kwotę złożyły się wypłaty z Caleum Stali Gorzów, premie na sukcesy na międzynarodowych torach i wynagrodzenia za umowy sponsorskie"
Ten artykuł jest po prostu żenujący. Gollob ma kasy jak lodu ale za grosz honoru i wstydu. Nie jestem fanem żużla (choć z Zielonej Góry) ale słyszałem, że obaj bracia Gollobowie Jacek i Tomasz to bardzo nieprzyjemne typy, tzn. chamscy, opryskliwi i zadufani w sobie. Sam wypadek to szczyt głupoty. Na bogatego głupca nie należny się składać i inni żużlowcy wiedzą to najlepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Juras999

W 100% się zgadzam z tą wypowiedzią. Panie redaktorze niech nam pan nie mydli oczu, że Tomka nie stać na leczenie... I dlaczego inni zawodnicy mieliby opłacać leczenie Golloba? Chyba tutaj brak jakiegokolwiek argumentu. A tak już na marginesie Gollob nie posiadał ubezpieczenia od wypadku? Jakoś nie mogę w to uwierzyć. A na temat tego tekstu juz nawet się nie wypowiem porażka totalna "Rodzinną Bydgoszcz stać było tylko na nazwanie jednej z ulic nazwiskiem Gollob. Piękny, ale wyłącznie symboliczny gest. Przydałaby się jakaś kasa. Zwłaszcza, że wielu, gdyby nie człowiek zwany Diabłem, nie wiedziałoby, gdzie ta Bydgoszcz leży"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Geronimo

100% racji ,dość tego żebractwa. Ubezpieczony zarobił miliony jeszcze mało. Są sportowcy którzy naprawdę potrzebują pomocy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.