Wątek dotyczący artykułu

Gollob już w Polsce! Przed następnym wyjazdem będzie konsylium jak u Owsiaka

Tomasz Gollob po blisko dwóch miesiącach leczenia akupunkturą w Nanning, wrócił do Polski. Jest zawiedziony, bo jego zdaniem chińska medycyna nie zdała egzaminu. Każda kolejna oferta leczenia będzie analizowana przez zaufanych lekarzy.

przeczytaj cały artykuł

Gerhard von Thorn

Ostafinski zastaw Mistrza Golloba w spokoju.Nie pomagasz w leczeniu a wielu ludzi nienawidzi Ostafinskiego za jego teksty.Nie przyklejaj sie do Mistrza Golloba.On ma zaufanych ludzi ktorzy go wspieraja.Fachowcow,wiec po co mu ........

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yankes

To może ty szanowanie informuj nas co się aktualnie u mistrza dzieje .
Nie chcesz to nie czytaj i nie komentuj .
Jak Gollob nie będzie chciał aby ktoś o nim pisał to sam i tym powie .
A ty do mamuni marsz .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fancio34

Mika przestań pisać o panu Ostafińśkim wczoraj pojechał z całym środowiskiem żużlowym , że oni nie dali złotówki na Tomasza Golloba . To może niech nam pan redaktor powie jaką to on akcje zbierania pięniędzy u siebie w redakcji przeprowadził ? jaką kwotę dorzucił portal Wp.pl na rzecz Tomasz Golloba . Łatwo wytykać palcami innym a samemu sobie to już cięzko .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|3)
blokuj
Mika z Falubazu

Redaktorzy i to nie zależnie czy to Ostafiński czy ktoś inny są od informowania czytelników od spraw które się dzieją wokół na a nie od zbierania kasy na coś tam ,pewnie że mogą ale nie muszą . A druga sprawa że sami żużlowcy poza nie licznymi wyjądkami też się nie garną aby zrobić z rzutkę na Tomasza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
KS ApatorToruń

A Gollob coś dał na Warda czy Biełusowa ? Czy rodzinie Lee Richardsona ? Tomek zarobił przez karierę tyle ,że nie powinien mieć problemu z pokryciem kosztów jak i na "normalne" życie. A co zrobił z tymi pieniędzmi ? Ja i tak (pomimo ,że oczywiście Tomek jest naszą Polską gwiazdą i przyczynił się do rozwoju żużla w Polsce jak i Europie) uważam ,że na żadną pomoc nie zasługuje (choć to może zbyt brutalnie brzmi). Trzeba być lekkomyślnym by w dniu meczu ligowego ,pojechać na rajd motocrossowy... Wybaczcie mi ,lecz dla mnie takie wypadki nie powinny być wspierane bo był to wypadek nie związany w ogóle z jego pracą ,a z Hobby... Jeszcze mógłbym zrozumieć jazdę na motocrossie w trakcie przerwy zimowej by budować formę , lub w przerwie ligowej by tą formę podtrzymać. Ale brać udział w zawodach na 5h przed meczem. Wielu mnie teraz zapewne skarci ,lecz takie są realia i taka jest prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (27|3)
blokuj
ADASOS2

Bez względu czy pomagał innym zawodniom, Ty kolego masz 100 % rację.
Po prostu nie ma o czym rozmawiać .
PZM-ot od dawna naciskał aby zawodnicy się ubezpieczali a on co ? uważał ze jest niezniszczalny?
Nie stać go było nawet na 100 tys zł rocznie na super polisę ?
Zaniedbał , a poza tym gdzie te miliony z reklam i od sponsorów ?
O kasie z klubów nie wspomnę.
Oczywiście sprzęt i team kosztuje ale to max 50% dochodów.

Nigdy bym nie odważył się zaglądać komukolwiek do portfela ale jak ktoś oczekuje pomocy , to zachodzi logiczne pytanie- Gdzie twoje pieniądze ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
zawodowiec

Jak Super Polisa to tylko w Super Zakladzie. Nie zwlekaj wykrec 052 456 SUPER i popros o Super Andrzeja. Zadzwon juz dzis a jesli podasz haslo SUPER dostaniesz od nas Supnizke, czyli nasza specjalna Super Znizke oraz trzy lajki pod dowolnie wybranym przez Ciebie poscie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Gerhard von Thorn

Jak ja lubie takie teksty:Piszesz bzdury.A niby czemu to co pisze to bzdury?Kolejne zdanie to wrecz bomba intelektu:Myślę że red. Ostafiński bardziej pomaga Tomaszowi jak Ty swoimi głupimi wpisami.
Dla kogo Mistrz T.Gollob jest Tomasz to jest, ale watpie by dla ciebie kwiatuszku Falubazu.A ten eufemizm:mysle ze red.Ostafinski.....hihihihih co robi Ostafinaki kwiatuszku?Ostafinski tu kasiore trzepie.Chyba wiesz,czy myslisz tylko?
Pozwolilem sobie drzec lacha z ciebie sloneczko,wiesz czemu?Bo mam ochote i mozliwosci ktore dostalem w prezencie.A teraz blok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.