Wątek dotyczący posta na blogu

Zakończony_Sezonowy Typerek 4+4. Edycja 17/18

Tom.

żeby się nie mylił z blogiem headerowym, TU wstawiamy typki ! ;)Planowana edycja 18/19: Patrz blog: https://sportowefakty....ygotowaniu 1. USO18- Pao patrz blog: https://m.sportowefakt...perek-1819 2. Pekin 18 -Tom (jeśli dam czasowo radę) 3. Singapur18 - Potter 4. AO19 - Szakaluch 5. IW19 - Pao (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

Teraz nie szalej tylko się tam utrzymaj bez bolesnych spadków. Ciekaw jestem jak ten koc podzielicie na trzy części ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
krnąbrny drwall

Pliszkowe muldy okazały się zdradliwe dla stawiających na nią (1/3 typów), a dodając lanie Angie był to dla mnie czarny wtorek ;( ...O dziwo nie straciłem jeszcze kontaktu z czołówką (a dwa dzisiejsze mecze 1/4 niewiele zmienią) i mogę liczyć na udany kontratak w 1/2 ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Ja tym razem robię z moimi typkami w QF eksperyment. Dałem je dokładnie na opak, by sprawdzić, co będzie ;) Wewnętrznie byłem przekonany, że Wika gładko wygra, ale niestety też, że Angie wygra ;) Czyli-remis, na razie ten anty-system daje to samo, co pro-system ;)
>>> ale odkrywam zalety jazdy z tyłu peletonu: właśnie wtedy można sobie pozwalać na takie eksperymenty, porównywalne - bo ja wiem? - z zamianą kiepskiego roweru z ciągle spadającym łańcuchem na hulajnogę?? XD

| Odpowiedz
blokuj
Kri100

Ja eksperymentuję jeszcze bardziej i nic. Co więcej, popełniłem parę razy kardynalny błąd, stawiając nie na potencjalną faworytką a na tenisistkę, która bardziej lubię. Tak było np. z Sewastową, czy teraz Kerber.

| Odpowiedz
blokuj
Kri100

O to chodzi, że jestem w rankingu przedostatni i wcale mnie to nie bawi :) (Włókniarz spasował 1 rundę) Gdyby chociaż ta Kerber walczyła... stawianie na nią było moją drugą wielką porażką, po Mugu.
Walczę tylko o utrzymanie ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Jak wiadomo dziewczyny w WTA to nie automaty (poza Williamsami), każdej zdarza się gorszy okres, nawet parodniowy ;D ;D

| Odpowiedz
blokuj
krnąbrny drwall

Przyznam, że ryzykowałem typując wygraną Pliskovej, a Kerber była dla mnie niemal pewniakiem i tu srodze się zawiodłem. Ale pozostali z dotychczasowej czołowej 5-tki też zagrali niezbyt fartownie (tylko Buszek 4 pkt., trzej inni po 2) i mój zerowy "utarg" nie okazał się totalną klęską ;)
> Brawa dla Julii, Lovusia i Pao za komplet 6 pkt. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.