Dyskusja

Blaszka Torun

przejdź na stronę użytkownika

speed_koleina

"....Mozesz wkleic ten komentarz u Was na kanale i tylko tam.=== Nie zycze sobie, aby go upubliczniac,....."
Właśnie wygrałem karton najlepszej ŁYCHY!
Hehhhhhh, zamiast Warty będę pił łychę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

No przecież nie wkleję go jak nie życzyłeś sobie tego.
Pismo mówi: "Szukajcie a znajdziecie".
Po drugie nie pamiętasz? Ostatnio o tym dyskutowaliśmy i się zakładałeś :), twierdząc że nigdzie nie zabraniałeś tego rozpowszechniać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

He, he, PACZ PAN nawet tu dostałem minusika od swojego fana, który zapewne jest "poza" :).
"Drogi" minusujący ponoć jesteś spoko gość, także z łaski swojej załatw mi drugiego minusa. Ponoć w zestawie jest taniej :).
Ps. Blaszka załatw sobie minusa, bo wygląda to tak podejrzanie, jakbyś to Ty mi dał "masę" :):):).

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Ostrzegałem, "przyjaźń" ze mną kończy się źle teraz Ty dostajesz czerwone odznaczenie :).
PS. Mógłbym dać Ci plusa ale boję się, że łapę sobie poparzę :):):).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Blaszka Torun

A to moj prywatny cenzor czuwa :) Bezrobotny, to zatrudnilem, zeby stac go bylo na nowe startery xD To ten sam, co mnie minusuje, kiedy zycze powrotu do zdrowia zawodnikom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
speed_koleina

Czyli jak napiszę, że Ciebie nie lubię to da pewnie mi plusa?
Patrz i wyszła mi rymowanka:
NIE LUBIĘ DARIUSZA PROSZĘ O PLUSA.
NIE LUBIĘ BLASZKI I PIĆ Z MENAŻKI.
DAJCIE MI PLUSA, BO PRZEJDĘ DO PLAYA!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.